Strona 13 z 34 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 339
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    ale wydaje mi się, że nie było też ani jednego słowa sprzeciwu, kiedy ok. miesiąc temu pojawił się kalendarz turniejowy z wyraźnie zaznaczoną strukturą i wpisowym dla każdego turnieju.. Może napisać coś wtedy to byłby obciach dla niektórych marzycieli liczących na to, że a nuż uda się uzbierać wpisowe na czas? Jak inaczej tłumaczyć tak późne oburzenie i głosy sprzeciwu? na prawdę nie wiem.. Powiem więcej.. Tak późna reakcja świadczy o mało poważnym podejściu do ligi jako "naszej ligi", bo kto chciałby działać dla dobra wspólnej gry, powinien swoim głosem sprzeciwu, bądź aprobaty współtworzyć i, jak już pisałem wyżej, reagować wcześniej.. Poza tym z całą pewnością postowanie w sprawie wysokości wpisowego to jedno, a szybka reakcja, a właściwie jej brak, w przypadku pojawienia się w rozpisce turnieju za 500, to druga, zupełnie inna sprawa..

  2. #122
    amen

  3. #123
    Maciej, sprzeciwiac, to sie mozna czemus konkretnemu, a propozycja tak wysokiego buyina nie padla ani razu. (Czy moze uwazasz, ze powinnismy sie sprzeciwiac na zapas np. omaszce, czy formule survival?!)

    A jesli chodzi o wyrazanie niezadowolenia z powodu ustalonego wpisowego, to faktycznie nastapilo to pozno, ale tylko na forum. Kilka osob rozmawialo na ten temat z organizatorami zaraz na poczatku ligi.


  4. #124
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    OMG o co wam chodzi chciałem aby był duży fajny turniej a nie sitgo i tyle , dobrze wiecie ,że nie chodziło mi o mnie i nie rozumiem Waszego podejścia do sprawy .

    pozdr
    berti09

    PS
    REBEL ZAPISAĆ JAKO 13STEGO INACZEJ NIE GRAM

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    ^ Akurat

    Pozdr
    Reb

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Ania Zobacz posta
    Maciej, sprzeciwiac, to sie mozna czemus konkretnemu
    Nawet nie wiesz jak się cieszę, że to napisałaś... Może teraz uda mi się rozwiać resztę wątpliwości.. Pojawienie się tabelki z rozpiską miesiąc temu i umieszczenie w niej przez organizatora omawianego turnieju z BI 500, to nie jest nic wirtualnego, to jest właśnie COŚ KONKRETNEGO, czemu na gorąco powinni sprzeciwiać się ci, którym to się nie widzi. Tylko że (powtórzę po raz trzeci) jedynym sensownym czasem na to, był moment podania do wiadomości rozpiski turniejowej, zanim ruszyła liga. Czy na prawdę tak trudno to zrozumieć?

  7. #127
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    JA nie wiem w ogóle po co ta cała dyskusja... bo MY POLACY TAK LUBIMY czy co?

    Raz miał być jeden duży turniej i jest... czy to będzie sitek, czy więcej osób się zapisze nigdy nie mamy na to 100% pewności...

    Pojawiła się rozpiska pojawił się turniej BI500 jedyne marudzenie to było odnośnie opłaty (50)
    od nikogo nie padła propozycja, żeby zmniejszyć... oficjalnie na forum... nie w luźnej rozmowie...

    np jakbyście zmniejszyli teraz BI500 do mniej

    każdy z grających uczestników HIGH ligi mógłby mieć pretensje o to, że poswięca swój czas, gra w tej lidze a tu nagle zmieniają mu Wartość turnieju.... jest rozpiska, która jest święta i nie powinno być żadnych odstępstw i koniec kropka. po co dyskuja..

    świetną sprawą szkoda, ze tak późno bo można np było organizowac od samego pcozatku ligi sitki do tego turnieju z różnym wpisowym i w pewien sposób się zabepieczyć na ilość graczy.... tego faktu szkoda....

    i tyle to moje zdanie

    nie wypowiadałem się przed ligą zaakceptowałem ją całą, taką jaka jest i cieszę się, jest jest urozmaicona

    Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek bez względu czy to będzie 5 osób czy 20

    gramy i juz!

    Berti zabawa zawsze może być tylko dobre podjeście do tego
    Ja wiem do czego Ty zmierzałeś, ale trudno teraz ju za późno, żeby to zmieniać i powinniśmy zaakcpetować i grać, no chyba , że faktycznie za "sitkami" nie przepadasz to odpuść i już
    ale wierze, że i tak zagrasz nawet jak będzie 5 osób
    Ostatnio edytowane przez Dommmus ; 09-02-2010 o 20:59

  8. #128
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Rake zmiejszony został rano do 45, pula zwiększona do 435, Masters 30.

    Pozdr
    Reb

  9. #129
    W moich postach chodzilo mi glownie o wskazanie roznicy pomiedzy tym co wydyskutowalismy a stanem faktycznym.

    Rozmowy byly prowadzne (zgadza sie, ze nieformalnie) jeszcze przed liga (Reblelku, zapominasz, ze nie jestes sam )

    Jednak w 100% sie z Wami zgadzam, ze nikt nikogo nie zmusza do gry i komu nie pasuje ten nie zagra po prostu. Frekwencja, jak wiadomo, najlepsza ocena tura.

    i juz nic nie pisze! Buz
    Ostatnio edytowane przez Ania ; 09-02-2010 o 21:18

  10. #130
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja nie gram wogóle przecież

    Nie ma sensu kontynuować tej rozmowy, każdy ma po części rację, wróćmy do tego przed następną ligą co uważam jest najlepszym pomysłem.

    A tymczasem zapraszam na świetny deepstackowy turniej, nawet w bardziej kameralnym gronie niż zwykle, ale nie z mniejszą ilością akcji !

    Pozdr
    Reb