Strona 13 z 49 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #121
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Tak na szybko kilka kwestii:

    - nie wiem czy pamiętacie/widzieliście wrzucony przeze mnie link na temat KRL i pomysłów wodza, aby dawać tylko skróty wygranych spotkań. Niestety, patrząc na grupę, Koreańczycy z północy nie obejrzą nawet kawałka spotkania.

    - Francuzi to niesamowici farciarze i niestety znowu widzę ich wychodzących z grupy z bilansem bramkowym 1:0 lub 2:1

    - szkoda mi WKS - znowu (ostatnio to była chyba grupa z Argentyną i z Holandią) mają bardzo trudną grupę i pewnie znowu, będąc - moim zdaniem - najlepszą drużyną Afryki, z niej nie wyjdą

  2. #122
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nawet jak wyjdą (a mają duże szanse, bo IMO Portugalia jest do puknięcia), to niestety w 1/8 wpadają na Hiszpanię i goodbye...

  3. #123
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie jestem znowu taki przekonany. Hiszpanii tak na prawdę wyszedł w Historii jeden międzynarodowy turniej - ten ostatni. Nie wiadomo, czy za pół toku nie wróci do swojej "międzynarodowej normy".

  4. #124
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Może i tak, w sumie wiele może się zdarzyć, a patrząc na wyniki losowania to pewne jest tylko to, że Włosi wyjdą z grupy

    Pozytywne jest to, że RPA dostała ciężkich rywali i nie doszło do jakiejś grupy kuriozum.

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Portugalia Brazylia to hicior tych MŚ tylu technicznych brylantów na boisku nie było nawet w gran derby

    co do Francji szczerze boje się o nich...luis suarez jest w tej chwili najlepszym napastnikiem świata,liderem w klasyfikacji złotego buta...Meksyk to bardziej klub niż reprezentacja grają non stop jakies mecze towarzyskie,gospodarze są zawsze groźni...
    na papierze Francja wychodzi z tej grupyz 9 puinktami,llorisem który nie puścił bramki i henrym i benzemą w czubie strzelców...tylko że na papierze mają też domenecha w rubryce trener...

  6. #126
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nie no wychodzą razem z Meksykiem, gospodarze (na szczęście) są bez szans, już prędzej Urugwaj może coś namieszać

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Moim zdaniem za bardzo lekceważycie drużyny z innych kontynentów.
    Dla mnie żadne rozstrzygnięcie w tej grupie nie będzie niespodzianką.

  8. #128
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Z innych to znaczy z jakich? Nie lekceważymy drużyn z Afryki, ale akurat RPA to kelnerzy.

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Z innych to znaczy z jakich? Nie lekceważymy drużyn z Afryki, ale akurat RPA to kelnerzy.
    Ja tam nie widzę kelnerów w całej stawce finalistów. A od roku 1950, kiedy wprowadzono system grupowy, nigdy się nie zdarzyło, żeby gospodarz z grupy nie wyszedł. Oczywiście, tradycja to nie wszystko, ale RPA na pewno będzie w czerwcu grała znacznie lepiej niż w meczu z nami, zresztą wygranym. Poza tym, mówiąc o innych kontynentach miałem na myśli to, że Meksyk czy Urugwaj wcale nie są słabsze od Francji.

  10. #130
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Meksyk czy Urugwaj wcale nie są słabsze od Francji.
    są słabsze na pewno nie tak żeby nazywać ich kelnerami ale zdecydowanie Francja to lepsza drużyna choć nie można lekceważyć Meksyku czy Urugwaju
    a tak ogólnie bez google jakiś superstar z meksyku który gra w reprezentacji???