Zobacz wyniki ankiety: Betsson zrobi nam satelitę do naszego turnieju , buyin 5+0,5$

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Będę grał

    10 76.92%
  • Nie będę grał

    1 7.69%
  • Co to satelita ??

    2 15.38%
Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 321
  1. #121
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    Alban, może tu będzie żarło

    Reefer Poker Online Poker and Community

  2. #122
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Czy w klasyfikacji koncowej beda odejmowane wyniki za najslabsze turnieje ??

    I prosba do Pawla - czy mozesz wyslac wyniki ostatniego turnieju do Betssona ??

  3. #123
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    panowie sorki za cash , co ja zrobie ze mialem lucky river day no i 1.3k z walizy wyciagnalem hehe , a buy in tylko 50.
    Wyniki do betssona wyslane , juz nie czekam na msg i jego nick !

  4. #124
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Nie przepraszaj.. po prostu oddaj mi mojego buyina

  5. #125
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    lesmian tak najsłabszy turniej będzie odejmowany jak sciągniesz tabelke excela to zobaczysz tyle że jeszcze dużo turnieji do końca to jeszcze nie odpisuje

  6. #126
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    tego sie akurat domyslilem - szukalem natomiast info ile turniejow jest odejmowanych - 1, 2 ?? Nigdzie nie znalazlem - a mysle, ze powinno byc to jasno okreslone - zeby uniknac nieporozumien.

  7. #127
    Ze względu na dużą ilość turniejów i niektóre terminy wypadają już w wakcje Totempotem wspominał o 2 turniejach.
    Mam nadzieję, że ta decyzja zostanie utrzymana bo to początek ligi mam "rewelacyjny"!!!!


    P.S. Leśmian - poprawka zrobiona
    Ostatnio edytowane przez martinho ; 29-04-2009 o 18:03

  8. #128
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Mi tez sie wydawalo, ze slyszalem cos o 2 turniejach, ale przeszukalem watek i nigdzie nie jest to zaznaczone - chyba najwyzszy czas konkretnie to ustalic.

    a tak na marginesie nie takiego slowa - "turnieji" no offence Sayan i Martihno

  9. #129
    Z tego co pamiętam to chyba mam tydzień na podanie nicka i przelanie $... Poza tym nie sądzę żebyś wysyłał im wyniki turniejów, ewentualnie nicki osób którym mają przelać $...

    Nie chcę mi się po raz kolejny kłócić o jakąś pierdołę i jeśli napiszesz mi, że już za późno żebym otrzymał te $ to trudno.
    Ważne jest, że nie przepadną i na dobrego all ina Ci wystarczą.

  10. #130
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Dostaliscie kase od Betssona ?? U mnie pojawilo sie 33,35zl - co nie jest polowa z 30 dolarow - a raczej z 20 - poza tym nie moge tego przelac na pokera - pojawia sie komunikat, ze operacja jest niemozliwa ????