Zobacz wyniki ankiety: Czy 3 miliony to odpowiednia cena?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    18 32.73%
  • Cena za niska

    18 32.73%
  • Cena za wysoka

    19 34.55%
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125
  1. #121
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    To i ja offtopne bo mnie naszło , sorki

    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Mi żal ludzi którzy się wypowiadają na tematy o których nie mają pojęcia. ITI przejęło Legię która miała 20mln długów, obecnie ma ponad 100mln długów. W nagrodę ITI dostało stadion od Warszawy warty 500mln złotych. Świetny interes.
    legia ma 100 mln dlugu , Wisła ma 80 , Lech ma ok coś koło setki baniek na minus, Polonia z 40 MLN ..ale do kogo??? Legia ma do ITI, Wisła do Telfoniki a Lech do Amiki (bez złośliwoście więc prosze się nie doszukiwać)Polonia do JWC to są długi wynikające z tego ile właściciel wpompował w klub, to są najprościej ujmując długi po to żeby z podatkami było lepiej dla innych spólek córek właścicela (jak by wpisali te długi w straty to wartość tych spółek by znacznie zmalała , każdy kto inwestuje w klub wie że tej kasy raczej nie odzyska, ps REAL ma pareset milionów (euro) długu a żyją .

    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Mi żal ludzi którzy się wypowiadają na tematy o których nie mają pojęcia.
    bez urazy Stanko bo znam Cie i nic do Ciebie osobiście nie mam ale mi też



    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Czy to, kto wrzucony do izolatki z 15toma różnymi rekwizytami szybciej się z owego pokoju wydostanie?
    A są gdzieś takie testy bo brzmi ciekawie może bym się skusił ...prawie jak Mc Giver

  2. #122
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Odświeżę
    Interesujący i wyważony wywiad z byłym przyjacielem Romana P.
    2 fragmenty:

    "Jakie inne? Czy wzorcem moralnym może być Roman Polański?

    Rzadkie są przykłady artystów, którzy mordują albo nawołują do zbrodni. A wśród polityków czy przywódców religijnych się zdarzało i to wcale nierzadko. Prawdziwy twórca jest chyba najmniej obdarzony hipokryzją ze wszystkich funkcjonariuszy społecznych, jakich znam. Wszyscy kłamią, ale artysta boi się reakcji społeczeństwa i wiele rzeczy ze swego życia ukrywa. Romek Polański jednak nigdy nie ukrywał swoich preferencji seksualnych. Już 10 lat temu w jakimś felietonie podśmiewałem się, że w odróżnieniu od niego nie stoję samochodem pod liceum i nie staje mi dęba na widok tych dzierlatek."


    "Krzysztof Zanussi, biorąc Polańskego w obronę, mówił, że ta 13-letnia dziewczynka była zwykłą prostytutką.

    To oczywiście nieprawda. Ale nie wierzę, że ta 13-letnia dziewczyna i jej mama znalazły się przypadkiem w filmowym półświatku. Czy nie wiedziały, kim jest Roman Polański, jaką reputację ma Jack Nicholson? Wiedziały aż za dobrze, dlatego godziły się na pewne rzeczy. Jeżeli wytaczamy proces, to nie Romanowi Polańskiemu, ale całemu systemowi, na jakim oparty jest show-biznes."

    całość: Żuławski: Pod sąd show-biznes, nie Polański - Kultura - Dziennik.pl

  3. #123
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    http://wiadomosci.onet.pl/2161354,11...anie,item.html

    Tak na marginesie temat watku powinien byc "seks" a nie zgwalcenie

  4. #124
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    in before konflikt swiatopogladow

  5. #125
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    stanko dawaj 3 miliony euro