Strona 13 z 64 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 633
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez 2Vogue
    Dlaczego niby debil!? Zachowal sie tak jak powinien. :twisted: A chan to pajac, siedzi w tym wtf rozowym dresie omg , gra nic specjalnego, a jak jeszcze sie odezwie to jeszcze palnie cos takiego...
    Widze, ze strach przy was zartowac (a jestem pewien, ze Daniel na 100% zartowal).

  2. #122
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ten debil, ten pajac, ten nic nie umie, ten nic nie pokazal, ten costam....
    Ludzie!!! Po pierwsze Ci kolesie tam przyszli wygrywac setki tysiecy dolarow, a zdarza im sie tez setki tysiecy dolarow przegrywac. Do tego sa pokazywani w telewizji. Nie tylko kasa jest w grze ale i reputacja/slawa. Ja podejrzewam ze wiekszosc tych, ktorzy tu wrzucaja to przy TYSIAC razy mniejszych stawkach bez kamer by na pelnych nerwach siedziala.

    A po drugie to piszacy na tym forum te wrzuty to musza byc jacys super mistrzowie, co na WSOPa nie jada zeby dac innym szanse. Bo skoro wg nich gra zwyciezcow najwiekszych turniejow na swiecie jest taka kiepska, to jak oni musza grac... Litosci.

  3. #123
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Grasiu popatrz na to z innej strony,oni są osobami publicznymi i chcesz czy nie chcesz ludzie bedą komentowali to co robią.

    A co powiesz o piłce nożnej, powiedz że oglądając mecz nigdy nie mówiłeś: jak oni grają co oni tam robią do okregówki z nimi, czy no podaj mu podaj wolny jest, co on ślepy jest itp. itd. to jest to samo :wink:

  4. #124
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    taa ale tylko jak Arka grala :P :mrgreen:

  5. #125
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  6. #126
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    A ma ktos link do torrenta z Monte Carlo Millions?

    Bo z tego co tu pisza:
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...=0&page=0&vc=1

    warto by to było zobaczyc

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Tu coś jest ale nie wiem co to dokladnie. Ale wygląda ok
    http://www.torrentspy.com/torrent/34...PDTV_XviD_DiTS

  8. #128
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Ivey:Q8
    Jackson:56

    Flop 77J

    Ivey bets, Jackson raises. Ivey makes a small raise. Jackson makes a small raise. Pot is now almost 1 mill, Jackson has 350-400k left. Ivey moves in, Jackson folds.

    W sumie dobry read z obu stron . Chyba jeszcze nie lecialo w tv. Ja mam z zeszlego roku jak Juha Helpii (czy jak on tam sie zwie:P) wygral ale chyba nie chodzi o ten turniej....

  9. #129
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    10

  10. #130
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    High Stakes Poker on GSN
    Episode 10

    Finally, Hellmuth sits down!

    W KONCU !!