Zobacz wyniki ankiety: Nowy sezon !!!

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecna formuła

    8 42.11%
  • Obecna formuła na zmianę z rebuy unlimit za 30 zeta

    4 21.05%
  • Obecna formuła w wersji unlimit

    7 36.84%
Strona 13 z 34 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 336
  1. #121
    Ja powiem tylko jedno.Dopóki gra Michał,ja nie gram.

  2. #122
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Michal, skoro sam wiesz że nieodpowiednie zachowanie może prowadzić do utraty graczy to dlaczego sam nie pokażesz jak należy się zachowywać tylko wychodzisz z założenia że "skoro oni tak robili to dlaczego ja tak nie mogę"???? - do Mariusza wcześniej tak poza tym nie miałeś uwag, tylko do mnie zawsze dymiłeś!!! to jest w tym wszystkim najdziwniejsze.

  3. #123
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Michał przecież pisałem, że jesteś PRO, a ja fish Sprawdziłem Cie z A9 bo czułem, że jestem lepszy i sie nie pomyliłem. Nie rozumiem twoich pretensji odnosnie tego rozdania. Gdybym to przegrał nie powiedziałbym słowa. Chciałeś ukraść blindy - Ja tak to odczytałem i wiele się nie pomyliłem (chyba że uważasz że KJo jest mega ręką na all in preflop ) Myslalem ze masz jakies J7o Przed flopem byłeś najsłabszy (AK, KJ, A9) jedynie gosc z AK mógł mieć pretensje, a słowa nie powiedział.
    Ciągle komentujesz zagrania innych. Tak było i teraz! W ostatnim turnieju też podbiłeś z TT (o ile dobrze pamiętam). Ja wsunąłęm Ci all in z AKs. Pozniej było gadania przez pół godziny.. Nie wiem jak można wygrywać turnieje nie wygrywając coin flipów, szczególnie w tak krótkich turniejach! ale ja jestem amatorem a Ty PRO!
    Co do niewłaściwego zachowania przy stole TO LUDZIE DO MNIE PRZYCHODZĄ Z PRETENSJAMI, więc coś w tym musi być. O ile dobrze pamiętam to tylko pod twoim adresem były skargi.
    Jeżeli ja się zachowywałem niewłaściwie to przepraszam wszystkich których uraziłem. Trzeba było wtedy ze mną porozmawiać, a nie teraz z wielkimi pretensjami...
    Co do stolików to nie gram na nich bo nie lubie i nie umiem. Wole grać turnieje. Gra na stoliku jest zupełnie inna. Mnie to nie bawi. Powiedziałbym, że jestem graczem turniejowym ale zaraz przeczytam, że w ogóle nie jestem graczem, jestem mega słaby itd itp

    Nie chce mi się więcej pisać na ten temat. To jakaś dziecinada. Gram jak mi sie podoba! A co do Ciebie - beda nadal skargi - beda kary. Koniec tematu!

    PS. co z naszym side betem? wchodzisz w to czy boisz sie mojego szczęścia?

  4. #124
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    stary nie pamietam rozdania TT vs AK ale whatever
    co do A8o to poprostu mnie rozjebalo ze postawiles praktycznie zycie turniejowe na taka reke. ok byles lepszy i wygrales

    nie w tym rzecz i nie o tym rozdaniu pisalem

    pisalem o twoim kreceniu sie przy stole - to jest moj punkt
    stary grajmy normalnego pokera a nie ze ja musze siedziec przez pol turnieju i mowic przynajmniej 3 gracza przy stole ze ich kolej teraz jest na to czy na to, bo jakbym tego nie robil to nikt inny by nie zrobil i gralibysmy jedno rozdanie na jeden poziom blindow
    o to chodzi - nie grasz pierwszy sezon czlowieku a robisz to non stop nie mowiac o przerzucaniu w BARDZO decydujacych momentach
    mam o to do ciebie pretensje

    nie skomentowalem zadnego rozdanie przy stole
    A9 komentowalem jak mnie juz nie bylo przy stole (bo odpadlem )

    w side bet nie wchodze bo nie bede gral na pewno we wszystkich turniejach w sezonie - wystarczy ze z kamilem przegram na pewno

    i odjeb sie w koncu ode mnie i tego pro ? o co ci chodzi z tym czlowieku bo nie qmam ? czy ja jestem jakis mega master pro ?
    ja znam w bilardowni tylko dwoch pro i ja na pewno nie jestem jednym z nich - wiec wrzuc na looz z tym tekstem bo nijak ma sie on do rzeczywistosci - chyba ze cie to bawi to spoko

    edit: jaro - cale szczescie
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 14-12-2008 o 22:25

  5. #125

  6. #126
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    TT vs AKs skomentowales dokladnie tak samo - o "całym życiu turniejowym" wydaje mi się ze w tej sytuacji postąpiłem słusznie zagrywając ALL IN. tak samo jak sprawdzenie Cie z A9. ale to jest moje zdanie.
    Co do PRO to przestane w momencie w ktorym Ty przestaniesz komentować i krytykować zagrania innych. Jezeli w kazdym rozdaniu wiesz najlepiej kto jak ma zagrac to znaczy ze jestes PRO

  7. #127
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    czyli nie wiesz kto to jest pro w takim razie
    tak myslalem od poczatku hehe lol

    a AK o ile kojarze to zagrales mega over bet

    ale stary - jebie mnie to jak grasz - centralnie mam to gdzies
    naucz sie kiedy sie daje blindy i kiedy masz rozdawac i kiedy jest twoja kolej zeby sie z BB nie przerzucac jak ktos z buttona pushuje przy 4 osobach na stole

    wtedy moge czekac na takie twoje decyzje jak A9

    edit: widze ze dalej nie zrozumiales o co mi chodzi ... trudno - bardziel lopatologicznie juz nie potrafie

    i jeszcze raz powtarzam przy stole nie komentuje zadnych zagran innych - a to co robie jak odchodze od stolu to cie juz gowno obchodzi
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 15-12-2008 o 00:16

  8. #128
    Mario.Gościa trzeba nagrać jak się zachowuje przy stole, a potem mu to pokazać.Inaczej się nie dogadasz,bo w swej próżności i ignorancji sam tego nie chce dostrzec.Jestem pewien że po zobaczeniu samego siebie nikt nie będzie musiał nakładać na niego żadnych kar bo sam przestanie przychodzić (chociaż to też nie jest tak do końca pewne)

  9. #129
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    lol
    makes intresting
    a potem do TTK ?

    i jeszcze za kasa za transmisje ? lol

  10. #130
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    LOL fajnie sie to czyta....liga ruszyla,chlopaki tez sie na forum rozkrecili. Przynajmniej jest zabawnie jak sie to czyta. Skomentuje slowami (a raczej ich brakiem) PAJAKA..... i nic nie skomentuje