Strona 13 z 90 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #121
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Odpowiedzieli mi wczoraj poznym wieczorem, ze nie wyrobilem calego bonusa bo zostalo mi 32.5 punkta, wg ich statystyk. Z tymze u mnie pisze, ze jest 0 points ramaining!
    To możliwe, mi ostatnio pokazywało -2000 pkt.

    Cytat Zamieszczone przez maciczka Zobacz posta
    ee, moze mi ktos powiedziec jak zainstalowac te mody do towera np?
    1. Ściągasz i instalujesz: http://www.autohotkey.com/download/A...keyInstall.exe
    2. Ściągasz i uruchamiasz: http://www.overcards.com/wiki/moin.c...rter_v0.81.zip
    3. Wybierasz mody albo wrzucasz je samemu do katalogu graphics/mod, który skrypt sam uwtworzy.

    Żeby działały te futurystyczne karty, to musisz zaznaczyć w Options -> Preferences -> Table "Big Card Symbols". No, chyba, że już masz. A tak w ogóle wszystko jest opisane na stronie, którą podał Alchemik.

  2. #122
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Opolskie
    Posty
    34
    korzystacie moze z jakis programow dodatakowych oprocz paha i PT na ongame?
    (moze sa jakies skrypty do szukania fishow czy cos)

  3. #123
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    I submitted your case to the tech team for review, and they were able to see that you did, in fact clear your bonus. Therefore, I have credited your account with $200, and apologize for the confusion.



    Noo, przynajmniej sie wyjasnilo!
    Szkoda tylko, ze tickiecika nie dali

  4. #124
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    dzieki Greg. serio

  5. #125
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    A wie ktoś może dlaczego sie te stoły wyłanczaja ?? przy multi bo to jest strasznie wkurzające a co do zamulania sprzetu to mi jedzie quad to sie zobaczy cze bedzie dalej zamulal:]

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    mi sie czasem wylaczaly stoly przy multi, jesli przypadkowo na ktoryms stole nakliknalem "leave table", wtedy czeka az rozdanie sie skonczy i samo zamyka okno

    pozdrawiam

  7. #127
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Wątpie żeby chodziło tu o te "missclicki" (choć one też są denerwujące, tego buttona "leave" powinni gdzieś przenieść). Przy multitablingu stoły się wyłączają same z winy softu, serwera czy czego-tam-jeszcze. Jest to problem znany, ale chyba zbyt trudny do naprawienia ;>

  8. #128
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    znany błąd z Ongame i nic nie możesz z tym zrobić

    przy grze powyżej 4-5 stołów mi co 10minut wywala z 1-2 stołów - doprowadza mnie to już do furii masakrycznej i tymczasowo mam w dupie ten soft chory

    nie mówiąc już o rozaniach z których mnie wywaliło jak miałem kupe kasy w puli

    wielu "prosów" z 2+2 grało na Ongame i właśnie ztego powodu zmieniło soft

  9. #129
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Opolskie
    Posty
    34
    na jaki room zamieniasz ongame?

  10. #130
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222