Strona 13 z 246 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 2452
  1. #121
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    czesc
    mam zapiar zapisac sie do sb. w regulaminie jest, ze dla nowych klientow jest 100$ bonus. wyplacany za rozegranie odpowiedniej ilosci raked hands.
    "Tylko rozdania na $1 i $2 prawdziwe pieniądze (real money) będą się liczyły do liczby rozdań, które kwalifikują do otrzymania bonusa. "
    to znaczy, ze RH mozna wyrabiac tylko na stolach od 1/2$?

  2. #122
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez Seen
    czesc
    mam zapiar zapisac sie do sb. w regulaminie jest, ze dla nowych klientow jest 100$ bonus. wyplacany za rozegranie odpowiedniej ilosci raked hands.
    "Tylko rozdania na $1 i $2 prawdziwe pieniądze (real money) będą się liczyły do liczby rozdań, które kwalifikują do otrzymania bonusa. "
    to znaczy, ze RH mozna wyrabiac tylko na stolach od 1/2$?
    Było już o tym pisane milion razy na forum :P ok. ale powtórze że można wyrabiać na stołach z mniejszymi blindami ale trwa to dłużej.

    pzdr

  3. #123
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    A jest jakiś konkretny przelicznik? O ile dłużej to trwa/trzeba wyrobić więcej RH?

  4. #124
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    wszystko zalezy od puli. bo w zaleznosci od niej jest pobierany jakis tam rake i handsy do bonusa sa liczone przy jakims tam minimalnym rake. ale ile on wynosi to nie wiem

  5. #125
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    25
    na 5/10centów nl zajeło mi 3 dni wyrobienie tego bonusa
    średnio po jakieś 6 godzin gry na jednym -dwóch stołach

  6. #126
    (zarejestrowalem sie i dostalem 100 PLN bonusu w ciagu niecalej doby - bardzo milo...)


    mam pytanie - czy moge sprawdzic jakos progres w wyrabianiu "raked hands" bonusa ???

  7. #127
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chyba musisz sie skontaktowac z supportem.

  8. Chciałbym podziękować wszystkim za sugestie odnośnie rzeczy, które należałoby poprawić w oprogramowaniu naszego poker roomu. Sądzę, że także dzięki Państwa sugestiom soft zostanie poprawiony w następujący sposób

    * The game Omaha
    * The game Omaha HI/LO
    * Enlarging of the community cards - they get just a little bit bigger, some
    customers have been complaining about the size
    * The join waitinglist dialogue will default on "First available ..."
    * It will be possible to ban chat on selected tables.
    * The offline qualifiers will be handled more intelligent - there was a lot
    of manual crediting involved before.
    * For raked hands tournaments, it will now show "you have only raked XX
    hands, the requirement is YY".

    regards,
    Björn
    Jeszcze raz dziękuję za Państwa sugestie i uwagi, o dokładnym terminie upgradu poinformuję.

  9. #129
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    * The game Omaha
    8) 8) 8)

    Pozdr,

    Warsaw

  10. #130
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Czy ktos moglby mi powiedziec na jakie moge liczyc bonusy jest zrobie moj pierwszy depozyt i bedzie on na sume 100$. Znam bonus z 500 raked hands, ale czy dostane jakiegos bonusa poza tym, np jakies 25% ?