Strona 13 z 91 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #121
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    I nie masz z tego powodu zadnych problemow? Jak tego nie sprawdzaja, to po co wogole trzeba podawac?

  2. #122
    W USA nie ma takiego czegośjak dowód osobisty i dlatego mozna zaqkładac konto w naszym przypadku na dowód osobisty.

    Zakładałem tak ja i inne osoby

  3. #123
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    W USA nie ma takiego czegośjak dowód osobisty
    Czym Twoim zdaniem jest wiec ID Card w USA?

  4. #124
    Mam takie pytanko.
    Czy otrzymujecie jakieś wiadomości, promocje, informacje od Netellera na zwykłą pocztę do domu czy tylko emailem?

  5. #125
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez endriu_endriu
    Mam takie pytanko.
    Czy otrzymujecie jakieś wiadomości, promocje, informacje od Netellera na zwykłą pocztę do domu czy tylko emailem?

    wcale

  6. #126
    Czy otrzymujecie jakieś wiadomości, promocje, informacje od Netellera na zwykłą pocztę do domu czy tylko emailem?
    :cry: :cry:

    neteller nic ciekaweo nie oferuje po za pobieraniem prowizji :P

  7. #127
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Czy karta netellera moze dzialac jak zwykla eKarta (karta do platnosci w Internecie) ?

  8. #128
    Dziś dzwoniłem do neteller i obsługa telefoniczna znacznie się poprawiła wow

  9. #129
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    Czy karta netellera moze dzialac jak zwykla eKarta (karta do platnosci w Internecie) ?
    Ponawiam pytanie

  10. #130
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    20
    Chce sobie wyrobic eKarte mbanku, i mam kilka pytan: Czy bede musial wplacac lub wyplacac kase na nettelera czy mozna bezposrednio z karty przelewac do pokerromow?
    I jak to jest z walutami, wpłacam w złotówkach? i jak wypłacam z pokerromow w dolarach na karte to kasa na karcie jest w złotówkach?
    Moge robic przelewy z konta w mbanku na nettelera?