Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Reloadów nie wykupujesz tak że generujesz punkty którymi pokrywasz różnicę przy wykupie bonusów.

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Mam małe pytanko może ktoś bedzie wiedział :
    Jeśli jeszcze nie wyrobiłem jednego bonusa a chcę następny to naliczanie zacznie się dopiero jak skończę pierwszy ?, i czy przypadkiem nie skasuje tego pierwszego lub nie zacznie naliczać drugiego a dopiero póżniej wróci do pierwszego. Trochę pogmatwałem ale jak ktoś miał już tak to niech napisze jak to u niego wyglądało. Dodam tylko że chodzi o Tower.

  3. #123
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    Mam małe pytanko może ktoś bedzie wiedział :
    Jeśli jeszcze nie wyrobiłem jednego bonusa a chcę następny to naliczanie zacznie się dopiero jak skończę pierwszy ?, i czy przypadkiem nie skasuje tego pierwszego lub nie zacznie naliczać drugiego a dopiero póżniej wróci do pierwszego. Trochę pogmatwałem ale jak ktoś miał już tak to niech napisze jak to u niego wyglądało. Dodam tylko że chodzi o Tower.
    Naliczanie zaczyna się dopiero jak skończysz wyrabiać pierwszy, następny możesz wykupić wcześniej, bedzie sobie spokojnie czekał w kolejeczce. Co do tych reload'ów to nie jest do końca tak jak mówisz. Reloady nie są dostępne cały czas, tylko raz na jakiś czas. Zgodzę się, że jeżeli właśnie wyrobiłeś reloada to wtedy bardziej opłaca się brać bonus za 200$, jednak po pewnym czasie zostaje Ci coraz mnie punktów, i po wyrobieniu kilku bonusów 200$, bardziej opłaca się wyrabiac 100$.

  4. #124
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Wlasnie sie pojawil bardzo fajny bonusik na tower. 500$ za 3600 punktów, wyrobienie kosztuje 3500 punktów. Jak dla mnie elegancko - 7points/1$.