Strona 13 z 93 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 928
  1. #121
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Panowie,

    Konkurencja jest dobra dla rynku, ale nie powinno sie obrzucac blotem jeden przez drugiego! Sa jakies normy, takie tematy jak ten Wam nie pomoga!

    Goral

  2. Panowie nawet ja się tego nie spodziewałem.

    Klasyfikacja Ligi Celebpoker

    Na prowadzeniu w Lidze Pokera w Celebpoker, dwóch Polaków - Yoshin i Macia. Mam nadzieję, że kolejni forowicze włączą się do rywalizacji. Nie jest jeszcze za późno, a specjalistów na tym forum nie brakuje. Naprawdę jest szansa, że w końcu Polak pojedzie na świetny turniej do Vegas!

    Bez względu na końcowy wynik, gratulacje dla Yoshina i Macii za dotychczasowe wyniki.

    Pamiętajcie też, że wszyscy Polacy z Top-20 otrzymają żetony, czapeczki i koszulki.

    Robert

  3. #123
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No wczorajszy turniej byl w miare udany, mimo ze w polowie ja i Yoshin zajmowalismy odpowiednio 18 i 19 miejsce w turnieju na 19 graczy wtedy

    Ale poszlo ladnie, Yoshin zaczal dostawac mocne rece (na FT juz), czesto pary, ja troche slabiej i ciagle dolowalem, w koncu przy 6 graczach zaatakowalem z AT i sprawdzil mnie koles z 22 555KQ i po zabawie...

    Yoshina ogladalem prawie do konca i raczej juz problemow nie mial zeby do HU dojsc...

  4. #124
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Moje AA vs KT nie przetrwało próby (co za palant mnie sprawdził )

    No Macia i Yoshin. Gratulacje - widziałem w jakich opałach byliście :wink:

  5. Wiem, kibicowałem Wam. Oglądałem rozgrywkę od czasu, gdy pozostało 20 graczy w turnieju.

    Jeżeli dobrze zauważyłem to przeciwnik Yoshina złapał Asa na river, przeciwko jego 10, 10. Inaczej Yoshin byłby 1.

    Panowie słowa uznania i tak trzymać dalej!

    Zapraszam kolejnych graczy do udziału w turnieju. Po prostu niech Polacy, będą najliczniejszą nacją w tym turnieju. Na ten moment gra w Lidze regularnie 30 graczy, więc nie powinno to być zbyt trudne.

  6. #126
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    G-Dave taaa pamietam to, ostry idiota byl z tego kolesia...

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ponowie moje pytanie!!!!!!!!!!:

    JAK NA CELEBIE MOGE SPRAWDZIĆ HISTORIE ROZDAŃ????

  8. #128
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie mozna

  9. #129
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Nigdy, nigdzie nie napisałem nieprawdy o swoim byłym pracodawcy. Nigdy bym sobie na to nie pozwolił.
    [.....]
    Pozwolę sobie wtrącić się do wątku jako osoba zupełnie postronna. Moim zdaniem to wcale nie musisz prostować insynuacji jakiegoś analfabety. Każdy, kto obserwuje forum i ma trochę oleju w głowie, widzi kto jest wiarygodny, a kto nie jest. To tyle z mojej strony.

    Sincerely,
    jdx

  10. #130
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no mozna niby sprawdzic historie

    tylko ucinana jest historia gdy spasujesz

    i czasem dziwne rzeczy sie dzieja, historia na stoliku masz w live help czy suport nie chce mi sie sprawdzac ktore tam jest

    a pozatym myslalem ze moge sprawdzic swoj rake contribution na celeb ale po napisaniu maial odesłali mnie do live chata a tam powiedzieli ze nie maja takich informacji w systemie