Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 145
  1. #121
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    A ja mysle ze o przejsciu na wyzsze stawki nie zalezy ile mamy kasy ale jak sie czujemy na danych stawkach wiec mysle ze ilosc buyinow ani nie powinna nas ograczniczac ani tez popspieszac z przejsciem na wyzsze stawki

  2. #122
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Dokladnie to mozna przeczytac w wywiadzie z Talented Tomem.

    Z powazaniem,

    Plissken

  3. #123
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Witam
    Skoro mowisz, ze NL200 nie rozni sie od NL1000 to sypie glowe popiolem.
    Ja mowilem to odnosnie grania w limita
    Moze gra zbytnio sie nie rozni na 2/4 5/10 czy 10/20
    ale grajac w limita niezbedne sa obserwacje wzajemnych interakcji
    To ze gosc ma staty 15/3 nieznaczy, ze re-raisujac z EP musi miec AA-QQ czy AK

    Gosc majacy 30/14 i gosc majacy 30/14 to moga byc dwa rozne style.
    W limice wazne sa niuanse, ktore nie wszystkie sa wychwytame przez PAH czt PT

    Jezeli na NL1000 tak nie jest to chyba zaczne grac w NL


    PS. Jezeli juz w kwestii NL, piszesz ze grasz na NL400
    Jaki jest sredni pot na tych stawkach (na podstawie PT) ?

    pzdr
    szczerze ci powiem, ze dla mnie limit a NL to jakby zupelnie 2 rozne gry i nie mam zielonego pojecia jak sie odnalezc w grze limit i raczej nigdy nie bede nawet probowac. dlatego pewnie masz racje w tym co napisales.

    jezeli chodzi o av. pot to mam tak:
    NL100 - 20.04$ (ponad 20K rozdan)
    NL200 - 42.45$ (okolo 5K rozdan)
    NL400 niestety nie mam w PO, bo akurat gralem, kiedy nie obslugiwal roomu w ktorym jestem, ale podejrzewam ze okolo 80$ na pewno.

  4. #124
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Gosc majacy 30/14 i gosc majacy 30/14 to moga byc dwa rozne style.
    W limice wazne sa niuanse, ktore nie wszystkie sa wychwytame przez PAH czt PT
    Nie bardzo sobie to wyobrazam no ale skoro w limicie gracze o takich samych statystykach moga grac zupelnie inaczej, to w NL tym bardziej. VP$IP czy PFR mowia tylko o tym jak czesto gracz wchodzi/podbija, a nie o tym do ilu/o ile gracz wchodzi/podbija. Takze ktos kto podbija/przebija zawsze 2x bedzie gral zupelnie inaczej od kogos (z takimi podobnymi statsami) kto podbija/przebija 4x + 1 na kazdego limpera.
    Ale w limicie? Mozesz podac jakies przyklady, zaciekawilo mnie to (w limit gram w sumie tylko stt/mtt, wiec to inna bajka)

  5. #125
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    NL100 - 20.04$ (ponad 20K rozdan)
    NL200 - 42.45$ (okolo 5K rozdan)
    NL400 niestety nie mam w PO, bo akurat gralem, kiedy nie obslugiwal roomu w ktorym jestem, ale podejrzewam ze okolo 80$ na pewno.
    Witam
    Cieżko wyrazac jednzonaczne opinie na podstawie tylko sredniego potu
    ale jezeli przyjac dane podane przez Ciebie
    mozna by stwierdzic, ze NL50 i NL400 niewiele się roznia !!
    Dziwne
    Mialem zajac sie 6 max limit ale chyba poswiece troche czas
    full ring NL

    pzdr

  6. #126
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Jarx Zobacz posta
    Nie bardzo sobie to wyobrazam
    Nic nie poradzę na Twoją wyobraźnie

    pzdr

  7. #127
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Witam
    Cieżko wyrazac jednzonaczne opinie na podstawie tylko sredniego potu
    ale jezeli przyjac dane podane przez Ciebie
    mozna by stwierdzic, ze NL50 i NL400 niewiele się roznia !!
    Dziwne
    Mialem zajac sie 6 max limit ale chyba poswiece troche czas
    full ring NL

    pzdr
    poroponuje poprobowac, mysle ze warto, moze podpasuje ci ta gra, mi osobiscie np limit zdecydowanie nie lezy, wiec moze byc i tak ze tobie NL nie spasuje.
    pozdr

  8. #128
    Gram na stawkach 0,01/0,02 (może to powinien być dział dla początkujący, ale co tam...) i zawsze wchodzę na stolik z max buyinem (5$). Bankroll jakieś 60 dołków. I tak sobie wyliczyłem że żeby przejść na wyższy poziom 0,02/0,05 powinienem mieć koło 250$ (25 max buyinów). I teraz nurtujące mnie pytanie. Czy poczekać i uzbierać ten "wymagany" bankroll czy zacząć na NL5 już ze stówką?

  9. #129
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    spokojnie dograj do $100 lub nawet wczesniej, do $70-80 z zalozona dolna granica i wchodz na NL5 z $5 (zamiast $10), kolo $150 jesli uznasz za stosowne zacznij wchodzic za wiecej na NL5, a przy $200 na NL10. Za kazdym razem przechodzac wyzej zakladaj sobie dolna granice, ponizej ktorej wracasz na niskie stawki, pzdr

  10. #130
    Dzięki za odpowiedź. Wcześniej to raczej nie. Już wolę uciułać te 100$ i grać swoją grę. Poprzednio grałem bez BM i skończyło się reloadem. Przed chwilą wtopiłem buya dobierając do nutsowego flusha przeciwko oddsom (poker i bro nie chodzą w parze ). Ale spokojnie do stówki dojadę do końca roku i witaj NL5.