Strona 124 z 573 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134174224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #1231
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    to prawda na FTP nie ma badbeat jackpota.

    zresztą z tego co pamiętam na I4 też musiałbym mieśc przynajmniej karete TTTT więc pewnie nawet tam bym się nie załapał

    Pzdr

  2. #1232
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Heh, wydawało mi się, że całkiem wyraźnie napisałem że na flopie to rozdanie było nie do wygrania. Preflop prawie napewno też nie.
    he? kareta 6tek na flopie, rozdanie nie do wygrania? czegos tutaj nierozumiem, kolega mial pechowego rivera i tyle, te rozdanie inaczej niemogło sie skonczyc niz allin z obu stron

  3. #1233
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    he? kareta 6tek na flopie, rozdanie nie do wygrania? czegos tutaj nierozumiem, kolega mial pechowego rivera i tyle, te rozdanie inaczej niemogło sie skonczyc niz allin z obu stron
    No właśnie dlatego, że już na flopie było wiadomo[*], że to rozdanie musi skończyć się allinami, było ono nie do wygrania. Żaden z graczy nie miał wpływu na to, co spadnie na turn i river i raczej mało ich to obchodziło, ponieważ najprawdopodobniej do samego końca każdy z nich był święcie przekonany że ma najlepszą rękę. A co do pecha, to wszystko jest w zgodzie ze statystyką - lepsza ręka wygrała.

    [*] - tzn. my, patrząc na historię rozdania, wiemy, że tak musiało się skończyć; gracze tego nie wiedzieli i dlatego obaj slołplejowali

    jdx

  4. #1234
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    sorry ale to rozdanie mnie rozbawilo i musze je gdzis wpisac

    sebkrol18 Posted Small Blind $0.50
    tim420 Posted Big Blind $1.00
    Dealing Cards
    You Were Dealt (Qd, 9h, Jc, Kc)
    mrclean04 Folds
    sebkrol18 Raised to $3.00
    tim420 Calls $2.00
    -------------------------------------------------
    Dealing Flop (5c,Kh,8c)
    sebkrol18 Bets $6.00
    tim420 Calls $6.00
    -------------------------------------------------
    Dealing Turn (Qh)
    sebkrol18 Bets $18.00
    tim420 All In for $11.00
    -------------------------------------------------
    tim420 has (4h, 9c, 8h, 4d)
    sebkrol18 has (Qd, 9h, Jc, Kc)
    -------------------------------------------------
    Dealing River (4s)
    -------------------------------------------------
    tim420 Wins $39.00 from pot 1 with : Three of a Kind, Fours
    -------------------------------------------------
    sebkrol18 Wins $7.00 from pot 2 with : Two Pair, Kings and Queens

  5. #1235
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    świetne 3 rozdania niemal po sobie.
    pierwsze: daje fold preflop po raisie 5BB i http://img207.imageshack.us/img207/1695/77tr1.jpg
    później na BB dostaje KK i wszyscy przede mną fold.
    później AA - doszło do allin preflop, koleś pokazuje J9s i flush na riverze

    EDIT:
    właśnie mój full przegrał z drugim fullem. No kurwa.
    EDIT2:
    AJvsQT - A na flopie, TT na turn i river i przejebane
    EDIT3:
    QKvsJJ - miał Jc a na river doszło czwarte c
    EDIT4: mam 2 pary, bije, ale koles dobiera runner runner strita.
    EDIT5: tu kolejna mała niespodzianka: http://img82.imageshack.us/img82/1788/44zp5.jpg
    ponad 3BI w plecy, idę spać
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 10-12-2006 o 01:44

  6. #1236
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Z tymi 77 powinienies wejsc. Ja stosuje zasade 10:1 (przynosi naprawde spore zyski):
    "Zasada 10:1":
    Nie powinnienes wchodzic z niska lub srednia para na reku w podbicia wieksze niz 10% stacka twojego i twojego przeciwnika.
    Jesli nie trafisz seta, to przy nastepnym podbiciu zrzucasz karty.

  7. #1237
    juz 3 raz przegrywam jak kurwa trafiam seta na flopie jakis chuj idzie allin z flush drawem albo strit drawem i oczywiscie trafia... kurwa mysalem ze na NL50 takich rzeczy nie ma. wiem, ze nikogo to nie obchodzi ale musialem gdzies to nspaic... jescze troche i kurwa strace caly bankroll, moja kurwa krwawice

  8. #1238
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Z tymi 77 powinienies wejsc. Ja stosuje zasade 10:1 (przynosi naprawde spore zyski):
    "Zasada 10:1":
    Nie powinnienes wchodzic z niska lub srednia para na reku w podbicia wieksze niz 10% stacka twojego i twojego przeciwnika.
    Jesli nie trafisz seta, to przy nastepnym podbiciu zrzucasz karty.
    To trochę dziwne założenie. Dla mnie wystarcza wiedza, że szansa na trafienie seta wynosi 7.5-1. I wtedy w zaleznosci od sytuacji wiem, czy oplaca mi sie wchodzic z dana para.

  9. #1239
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    A ja dzisiaj popłynołem na 130 $.
    1) 60 $ - miałem KK - przeciwnik wszedł w mój raise blinda razy 5BB z 10 4s i dociągnął do koloru na turnie, mimo że rajsowałem o flop za każdym razem.
    2) 30 $ AA kontra J9s raise blindów pochłoneły większość naszych staków a na flopie od razu mu podpasowało a ja z rozpędu wszedłem
    3) 25 $ moje dwie pary kontra jego kolor ( doszedł na riverze)
    4) jakieś drobnice

    Do tego nie potrafiłem poza jednym razem wyciągnąć pożądnego potu kiedy ja miałem karte.

    Nie wiem.
    Przeczytałem literature, wydaje mi się , że jestem mądrzejszy - bardziej świadomym pokerzystą a to chyba mi przeszkadza.
    Takie były piękne początki. Jak dostałem dobrą kartę to z wypiekami na twarzy waliłem raise, ludzie często wchodzili a mi ( na farcie żarło jak cholera) a teraz od dwóch tygodni notuje systematyczny zjazd w dół. Z dzisiejszym akcentem.
    Co tu robić ?
    Przerwa ? Wątpie - ciągnie mnie dopóki mam coś w bankrollu.
    Czytanie? Chyba mi szkodzi
    Analiza swojej gry? Robie.
    Jak długo notowaliście zjazdy. Takie najdłuższe ale potem następowało odbicie i krzywa wzrostu trwała z nawiązką?

  10. #1240
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    mimo że rajsowałem o flop za każdym razem.
    A ile to jest