Strona 122 z 162 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 1612
  1. #1211
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    gdzies mi sie rzucil w oczy temat o freerollu 10k euro i zniknal ? a moze mi sie to snilo / hmm zglupialem

  2. #1212
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Czy jeśli gracz posiada status Supernova Elite na koniec 2010 roku, zaś w styczniu i w lutym 2011 wykona po 10,000 vpp to czy 1 marca będzie posiadać status Supernova czy Platinum Star?

  3. #1213
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    moim zdaniem platinium star. Tracisz uprawnienia SNE, a nie przysluguje ci SN. Btw, masz juz 300k?

  4. #1214
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Przykład: Jeśli gracz zdobędzie 1.000.000 punktów VPP pomiędzy 1 stycznia a 31 października, to 31 października otrzyma status Supernova Elite i będzie go posiadał do końca roku kalendarzowego. Jeśli w styczniu i lutym następnego roku gracz zdobędzie poniżej 50.000 VPP miesięcznie, to 1 marca status gracza zostanie zredukowany do poziomu Supernova (jeżeli przynajmniej w jednym miesiącu zdobył 7.500 VPP). Roczny licznik punktów VPP jest kasowany pierwszego stycznia każdego roku.

    tak jest na stronce starsow

  5. #1215
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    Bardzo dawno temu dałem sobie bana na PS na pół roku. Minęło już ponad rok, czy w związku z tym ktoś z pracowników PS, z tego forum może mi go ściągnąć, czy muszę pisać do kogoś maila ? jakby co, to mój nick: baksiu1928

    Pozdro

  6. #1216
    Napisz proszę na support@pokerstars.com, dzięki

  7. #1217
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie pierwszego depozytu na PS. Czy dla nowych graczy (założenie konta i pierwszy depozyt) są oferowane jakieś promocyjne freerolle czy inne turnieje? Jeśli tak to jakie?

  8. #1218
    Obecnie można skorzystać z opcji EPT San Remo & Ukash.

  9. #1219
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    zauważyłem, że na PS nie tylko nie można sobie zmienić nicka, ale też i avatara tzn. jeżeli już go raz wybierzemy, to potem możemy go już tylko zmienić. no chyba, że wyłączenie opcji "show player images" powoduje też wyłączenie naszego avatara - ale to już jednak wszystkiego trzeba się domyślać, nie bardzo jest jak to sprawdzić . a lepiej byłoby po prostu dodać opcję "none" przy wyborze player image. że nie wspomnę już o opcji zmiany nicka, bo to już jest komedia, że jesteśmy skazani na wybrany nick dożywotnio. czy to z powodu programów jak Poker Tracker, żeby łatwiej było śledzić danego gracza ? jeżeli tak, no to chyba lekka przesada.
    jeszcze zauważyłem, że w Omaha przy showdownie nie są podświetlane 2 grające z 4 hole cards, co znacznie ułatwiłoby grę, szczególnie początkującym, o których najwyraźniej zapomniano. to tyle krytyki z mojej strony (przynajmniej narazie).

    edit: z tego co już pytałem innych graczy wynika, że avatar jest widoczny wciąż nawet po wyłączeniu opcji "show player images" czyli tak jak się domyślałem nie da się go wyłączyć, conajwyżej można go zmienić. pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 26-03-2010 o 20:49

  10. #1220
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Dlaczego PS nie wprowadzi czegos w stylu "zarejestruj do 10 s&g"???
    tyle ludzi tam multitablinguje,wiem,wiem,table ninja itd. ale i tak dlaczego nie moze to byc od razu w sofcie...