Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteście za wprowadzeniem opcji dokupienia się (jak w Falconie)?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    15 55.56%
  • nie

    12 44.44%
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 149
  1. #111
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ich finde dieses projekt nicht so toll aba was sollst... komme wie immer wenn nicht zum turnier dann zum geldspiele... schauen wie opa sein klavier mitbringst.... bis morgen

  2. #112
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Nie wiem dlaczego Palo nawołuje do gry stolikowej zamiast udziału w turnieju, ale niech mu będzie. Tak czy inaczej zapraszam jutro na turniej.

  3. #113
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    po prostu uwazam ze turniej z taki niskim wpisowym nie przyciagnie graczy ktorzy maja dalsza odleglosc do przejechania do mikolowa - ale to jest moj punkt widzenia z ktorym nie musisz sie zgodzic
    byc moze pula po fazie rebuy wzrosnie do niebotycznych rozmiarow ale znajac potrzeby graczy mikolowskich nie liczylbym na to - no ale nikt nie jest nieomylny wiec moze i tak bedzie

  4. #114
    Witam.
    To może freezout za 100 PLN ?

  5. #115
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Proponując rebuy za 20 chciałem trochę wskrzesić dawne turnieje, kiedy wszyscy w Falconie szaleli z rebuyami i była świetna zabawa.
    Nie widze problemu żeby zrobic coś innego.

    Moim zdaniem freezout za 100 jest bardzo dobrym pomysłem.

    Biorąc pod uwagę opinię Palo (myślę, że jest w tym trochę racji) i propozycje Mario chcialbym ogłosić, że jutro zagramy freezout za 100. Chyba, że do jutra znaczna ilość chętnych opowie się za jakąś inną opcją.

    Chętnie wezmę pod uwagę inne opcje, bo te turnieje organizuję dla was i zależy mi żebyście byli zadowoleni. Dlatego, jesli ktoś wolalby inną opcję to prosze o posty do jutra do 15-tej. Wtedy napiszę jaki turniej zagramy.

  6. #116
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Palo mam do Ciebie prośbę... następnym razem, jak będziesz chciał skrytykować mój pomysł, to zrób to po polsku. Ja osobiście nie boje się krytyki i chętnie wysłucham opini innych zawodników, ale nie lubię, gdy muszę szperać po translatorach, bo ktoś nie ma na tyle odwagi, żeby powiedzieć wprost to, co myśli.
    Wydaje mi się, że kultura wypowiedzi wymaga, aby na polskim forum pisać w naszym ojczystym języku. Pozwala to wszystkim użytkownikom zrozumieć zamieszczane posty.
    Dlatego jesli możesz to nastepnym razem "pojedź po mnie" po polsku.
    Pozdrawiam

  7. #117
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Dublin / Chorzów
    Posty
    37
    Ja moim skromnym, nieśmiałym głosikiem byłbym za freezeoutem.
    Przy okazji, mógłby ktoś zgarnąć jutro dwie osoby z Katowic? Ostałem się niestety bez automobilu, a trzaskać się autobusami nie da rady (bo nie zdążę ) Jakby ktoś był chętny to pliz na GG 2818680... Stawiam piwo lub soczek

  8. #118
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    Krawcu
    gdybys choc mial w sobie odrobine pozytywnych wibracji i nie przyjmowal wszystkiego doslownie a przejrzal czasem watek w ktorym wlasnie sie wypowiadam zauwazylbys ze troszke konwersacji bylo prowadzonych w jezyku innym niz polski i nikt jakos do tego nie czepiał sie...
    a pomysl owszem pozwolilem sobie skrytykowac gdyz w moim mniemaniu turniej za 20r bylby niewypalem - nie rozumiem po co ryzykowac taka formula skoro na turniejach za 60 lub 100pln pojawia sie spora ilosc graczy
    przegladnij czasem watek ligowy aby wiedziec co w trawie piszczy
    howgh

  9. #119
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Doskonale wiem, że od pewnego czasu gadaciew sobie po niemiecku i nie do końca zgodzę się z tym, że nikt się nie czepiał

    "Bolo33: widzę że się nieżle wkręciliście w ten niemiecki "szprech",dosć już niemieckie freerolowce"

    jak widać nie tlko mnie to przeszkadza.

    Dla mnie możecie sobie gadać nawet po grecku, ale moim zdaniem krytyka powinna być jednak zamieszczna po polsku.

    Skąd mam wiedzieć, że tobie nie podoba się mój pomytsł na dany turniej skoro mówisz to po niemiecku.

    Nie chcę przy każdym takim poście siedzieć z włączonym translatorem i zastanawiać się, czy czasem Palo nie nawołuje kolejny raz do bojkotu turnieju.

  10. #120
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    Przykro mi ale chciałem ci przypomnieć że mikołów leży na śląsku a jakiś % tutejszej społeczności rozmawia po niemiecku lub śląską gwarą która jest do jez niemieckiego dosc podobna
    takze nie dziwia mnie wpisy po niemiecku ktore z reguly maja w sobie znaczna doze humoru - nie chcesz nie czytaj i juz

    bojkot turnieju - tego hasła pozwolisz że nie skomentuje

    czasem zagladnij jednak do watku i zobacz co sie dzieje i jakie są wymagania "mikołowskiego rynku pokerowego"

    mimo wszystko cieszę się że słuchasz głosu ludu pracującego
    pokój temu forum!