Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 206
  1. #111
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    co ci grozi? pewnie to ze kiedys ograsz nie tego co trzeba, w nagrode cie zabija, a twoj syn, pies czy kot napisze o tym na forum, a jakis tobie podobny pacan bedzie sie z tego polewac.

    kiedys juz byla akcja ze pisales jakies brednie, potem obiecywales ze znikniesz z forum (oj taki biedny, bo ci pojechali), a teraz nawet nie sprawdzisz informacji i pierdoilisz 3 po 3.

    mam wrazenie ze jedyne do czego sie nadajesz, to zeby sie ujebac jackiem d. i zrobic kolejny tutorial jak dozbierac do lasu.

    PS. mam nadzieje ze okazesz odrobine przyzwoitosci i przeprosisz kolege mosznika.

    to tyle

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    a wszyscy Ci wieżą __TT
    a mi wszyscy laufrem, a czasami nawet królówką

    peace

  3. #113
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Mnie Mamuska kiedys szantazowala, ze powie wszystko w sadzie na rozprawie alimentacyjnej. Skontrowalem to w ten sposob, ze powiem o tym jak palila ze mna jointy, a ze bylo to dosc niedawno powiedzialem, ze test jej moga zrobic to odpuscila. ;]
    Ojciec sie nie czepia, a dziewczyna czasem narzeka, ze na turniej ide zamiast z nia spedzac czas ale to nic takiego.
    Ostatnio edytowane przez Mateuszart ; 22-06-2007 o 14:07

  4. #114
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    mam wrazenie ze jedyne do czego sie nadajesz, to zeby sie ujebac jackiem d. i zrobic kolejny tutorial jak dozbierac do lasu.

    to tyle
    Rebel wyluzuj.. zbieranie do lasu ma przyszlosc.. sam zbieralem..
    A Jack Daniels to na ile sie orientuje przewodni trunek polskich pokerzystow wiec nie przeginaj... bo podpadniesz nie tylko Jackowi Danielsowi(nick taki hehehe) i mi, ale jeszcze wielu znakomitosciom z Trojmiasta (pozdrawiam zajebista ekipe) , Poznania (gangsterzy,judocy i Alutki) ze o Tychach ,Katowicach i W-wie nie wspomne(ze strachu)..
    hehe... a juz samo podpadniecie JD lub mi nie wrozy spokojnej starosci.. :P

  5. #115
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Cytat Zamieszczone przez dusiciel Zobacz posta
    Poznania (gangsterzy,judocy i Alutki)
    No mysle, ze powody do strachu juz sa... Alutek jest z Wroclawa a Ty go pakujesz do Poznania... Osobiscie bym sie bal

  6. #116
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no to juz sie boje LOL

    przy okazji pozdro dla Alutka. a wracajac do tematu, to pana Jacka D. sam osobiscie pijam, ale nawet po nim nie przyjdzie mi do glowy pisac takie pierdoly (mam nadzieje).

  7. #117
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    Tak tak... Alutek z Wroclawia.. ale jego dlugie macki siegaja i do Poznania. Wogole to pozdro dla Alutka i oczywiscie jego fantastycznej zony ktora go wreszcie zmusila do pobicia mojego rekordu allow :P

    A co do glupot to mam nadzieje ze nie mowisz o niezwykle wartosciowym Tutorialu w ktorym ja takze bralem udzial...
    Bo jak tak to.. stary... oj.. oj...

    Na dodatek gdybys sie wczytal wiedzialbys ze do zagrania tutoriala popchnelo nas jakze madre i cenne pytanie jak rozegrac KK po flopie na NL5$!!!!

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Mama mosznika miala jednak racje )
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...9ecf90a8b64b45

  9. #119
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    dobre karell aż mi łezka poleciała

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Karelli jako rezyser zarobisz wiecej niz pokerzysta....
    I oskar to tez pieniazki.. a slawa nie mniejsza niz na WSOPie...