Strona 12 z 51 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 502
  1. Element turniejów jest dość skomplikowany. Z tego co wiem, programiści z PokerDream pracują 24h żeby wyeliminować wszystkie bugi z tego softu. Chociażby ten z niegrającymi graczami. Już niedlugo im się powinno to udać. Trzeba być troszkę wyrozumiałym... Napewno nikt nic nie straci.

  2. #112
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Miałem przez ostatnie 3 dni problem z netellerem ale dzisiaj wkońcu się udało i pieniążki wypłacone z pokerromu były na koncie netellera.
    Mogę śmiało powiedzieć że ten pokerroom jest sprawdzony i śmiało można pieniążki wypłacać.

    Pozdrawiam.

  3. PokerDream.pl organizuje 100$ Freeroll w niedzielę o 22:00
    Nazwa turnieju: TURNIEJ "DARMOWA STÓWKA"
    Hasło: polska

  4. #114
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Wczoraj o 21 miałem dziwną sytuację w tym pokerze we freerollu. Zostało 9 osób final table. Właśnie trwa odliczanie do startu 5 min. Mi się rozłacza internet. Jestem w tej chwili 5. Po rozłączeniu wychodze z pokerrooma i szybko wchodze jeszcze raz. Przerwa się nie skończyła a tu widze bezcenny place 9. Dlaczego po rozłączeniu od razu przegrywam gre? I co się stało z moimi żetonami w turnieju?
    Czy podobna sytuacja może się zdarzyć na stolikach?
    Pierwszy raz taką sytuację miałem.

  5. Powinieneś napisać do pomoc@pokerdream.pl, powinni Ci powiedzieć co się stało

  6. #116
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez pokermaster77
    PokerDream.pl organizuje 100$ Freeroll w niedzielę o 22:00
    Nazwa turnieju: TURNIEJ "DARMOWA STÓWKA"
    Hasło: polska
    nie mozna dac freerolla o normalnej godzinie np 20.00 ??

    a co MB jako forma platnosci ?

  7. #117
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    interesujace jest to 50% rakeback i real time SUPER

  8. o 21:00 jest freeroll o 50$

    Jeśli chodzi o MB to nie wiem . Napisz do pomocy.

  9. #119
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    napisze ok

    ten poker mi troche przypomina pokera z betsson tylko ze tam jest opcja zeby wylaczyc tych 'typow' przy stole zeby byly puste krzeselka tu tego nie ma ?! No i szkoda bo fajny ten RB a nie ma tam z kim grac bardzo malo ludzi SZKODA jaki jest min depozyt przez NETeller ?

  10. min. 25$

    Ten room dopiero zaczyna. Z czasem zaczną tam się ludzie zbierać. Z jednej strony to jest dobre bo będą dobre promocje i mało ludzi we freerollach