Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 257
  1. #111
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    25
    Prosze zapisac Robert89 - 1A

  2. #112
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    co sie stalo z tymi sitami quali? widzialem je jakos przez jeden dzien i zniknely z lobby

  3. #113
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Btw. będzie ktoś się wybierał autem ze śląska?
    Na wszelki wypadek pytam

  4. #114
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Jeżeli będę jechał to ja i oczywiście mogę Cię zabrać...

  5. #115
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    5
    Będą jeszcze satelitki na HeyPoker?

  6. #116
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    co sie stalo z tymi sitami quali? widzialem je jakos przez jeden dzien i zniknely z lobby
    wstawiłem je na kilka dni i pewnie się skończyły. Jeszcze dzisiaj będą online, podobnie jak satelity do niedzieli.

    Pozdrawiam

    Marcin

  7. #117
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    9
    Wybiera się ktoś może samochodem z Krakowa lub okolic i ma 2 wolne miejsca ?

  8. #118
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    19
    Witam wybiera sie ktos Bielawa Okolice Dzierzoniowa jezeli tak prosze o kontakt i czy znalazlo by sie jedno wolne miejsce dzien 1a gg13474049

  9. #119
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez PawełK Zobacz posta
    Wybiera się ktoś może samochodem z Krakowa lub okolic i ma 2 wolne miejsca ?
    Ja będę jechał z Wolbromia-proszę o kontakt gg-6446228

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Ważna Informacja:
    Zapłata za turniej.
    W związku z bardzo dużym zainteresowaniem uczestnictwem w turnieju proszę o:
    1.Graczy, którzy są na listach głównych proszę o wysłanie na adres harrachovnovysvet@seznam.cz oraz do wiadomości mojej ( zbig2004@o2.pl) i HeyPoker ( supportpl@heypoker.com ) nastepujących informacji ;Nr na liście rezerwacji, NICK ( identyczny jak na liście na tym forum); Imienia i nazwiska oraz nr dowodu tożsamości ( paszport lub dowód osobisty), którym się będziecie posługiwali przy rejestracji do Turnieju ( wejścia do kasyna).
    2. Zapłaty za wpisowe.
    zapłaty można dokonać w następujący sposób:
    a/ przez Moneybookers na adres mailowy harrachovnovysvet@seznam.cz ; tytuł zapłaty wpisowe do Bonver&HeyPoker Cup, Nick dzień 1A lub 1B
    b/ przelewem nr konta podam jutro z takim samym tytułem jak przez MB
    c/ gracze z Wrocławia i okolic mogą też wpłacić gotówkę do mnie, ja zawiozę do kasyna i wpłace w kasie. ( opłata za transfer 2 EURO
    Nieprzekraczalny termin zapłaty 15.05.2010. Po tym terminie bedziemy dopuszczali mozliwość zapłaty przez osoby z listy rezerwowej - jeśli będa wolne miejsca.
    Na dzisiaj wszystkie miejsca są zajete. Zgłosiło sie 30 Czechów+ miejsca zarezerwowane na satelitki sponsorowane przez HeyPoker. Pieniądze wpłacone na wpisowe nie bedą zwracane za wyjatkiem sytuacji losowych, które wystąpią przed 19 maja i organizatorzy zostaną powiadomieni do tego terminu.
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 05-05-2010 o 10:20