Strona 12 z 69 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 681
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    IMHO grupy zostały wylosowane mało ciekawe - niewiele jest takich gdzie trzy drużyny mają potencjał do wyjścia, czyli że będzie się czym emocjonować przy meczach...

    Osobiście uważam, może nieobiektywnie bo akurat milanista jestem, że pod tym względem najciekawsza była grupa C, Real to pewniak do wyjścia, a z obecną formą Milanu to imho szanse na drugie miejsce mieli porównywalne do szans Marsylii, no ale wyfarcili to zwycięstwo na wyjeździe więc jak nie dadzą dupy z Zurychem to raczej już mogą być spokojni.

    Po dwóch kolejkach z sześciu można tak wróżyć że może może coś tam się będzie działo w grupie E lub F. Fiorentina jest sporym underdogiem, ale jak dali rady ograć Liverpool to mogą próbować coś powalczyć i IMHO to jest teraz najciekawsza grupa... w F to nie wiem czy mnie pojebało, ale tak nie lubię Interu że się łudzę że może wrębią w Kijowie, Dynamo nie straci punktów z tym Rubinem i może być ciekawie .

    Ale to takie przykłady na siłę... ogólnie to grupy w tym roku są naprawdę nudne i do czasu playoffów nie ma specjalnie co oglądać.

  2. #112
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    ... w F to nie wiem czy mnie pojebało, ale tak nie lubię Interu że się łudzę że może wrębią w Kijowie, Dynamo nie straci punktów z tym Rubinem i może być ciekawie .
    Wielce prawdopdoobne po wczorajszym meczu...7 meczow i liczymy dalej bez wygranej.

  3. #113
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    W tym roku poprosze final znowu bez makaronow

  4. #114
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    w tym roku chyba final jest na bernabeu bylo by pieknie real vs. barca i wynik taki jak z ostatnich gran debry

  5. #115
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ktos ogarnia czy dzisiaj na polsacie jest RM-OM a potem skroty czy RM-OM live potem retransisja Juve bayeern a potem skróty???:>

    Finał bedzie taki jaki wymysli pan Platini...przed rokiem nie chcial angielskiego i dopiął swego...debil,nienawidze jak zajebiscii pilkarze tacy jak on potem sie robią gównianymi dzialaczami...

  6. #116
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jasne przed polfinalem zabronil graczom chelsea strzelac goli

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    więc jak nie dadzą dupy z Zurychem to raczej już mogą być spokojni.
    No więc znowu grupa C zrobiła się ciekawa

  8. #118
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Co myslicie o karnym dla RM ? Taki z 1 strony kontrowersyjny, z 2 strony ten wslizg byl bardzo agresywny... Rzeklbym ze obie decyzje bylyby poprawne i na pograniczu....

    Szandiho -> uwazam ze polfinal barca wygrala zasluzenie... Gdyby barca dostala w 1szym meczu karnego jak im sie nalezal to mecz w londynie bylby duzo bardziej otwarty co przy sile ofensywnej barcy byloby bardzo na ich korzysc... Stalo sie jak sie stalo i uwazam ze dwumecz sedziowsko sprawiedliwy...

  9. #119
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    trafil w pilke, ale jakby trafil w noge to by urwal ;-D

    ja natomiast chcialem zauwazyc, ze w tej edycji LM strasznie duzo ogorkow i nie zwyczajnie nie ma co ogladac ;-<

  10. #120
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    a ja troche zaluje ze milanu wczoraj nie ogladalem na zywo chyba bylo by lepsze niz kabaret