Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 175

Wątek: Olsztyn

  1. #111
    Jak tam udala sie piatkowa gra ilu was bylo,podniesliscie stawki?

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    chetnie sie przylacze. w sumie to moze ja cos wam zorganizuje a sama popatrze. przykro byloby wam wejsc na ambicje na pierwszym spotkaniu

  3. #113
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Było bardzo fajnie . Graliśmy w 6. Blindy 0,3-0,3 (30 PLN BUY IN). Nie obyło się bez spektakularnych readów(najlepsze było, gdy podbiłem z buttona przed flopem, a Zielony siedzący bezpośrednio po mojej lewej natychmiast mówi "97s?" - trafił so sick! ), foldów (QJ u mnie vs KJ na boardzie xTJK po moim becie na turn przeciwnik zrzuca dwie pary ), no i rozdanie, którego Zielony nie mógł przeboleć do końca wieczoru, kiedy to jego shove z Acxc na flopie 2c3c7x został sprawdzony z para 88 . Także zapraszamy na kolejne gry.

    PS. Kiedy przestaniecie mnie sprawdzać w 5 gdy podbijam z CO/button?

  4. #114
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Gralo sie swietnie wiec nie moge sie doczekac kolejnego spotkania Niestety najblizszy wolny temrin mam najprawdopodobniej w piatek 15 lutego, ale jeszcze go potwierdze tutaj na forum. Niestety wyjezdzam i nie bede mogl poszukac wiekszego lokalu na gre, a przypominam, ze te ten nasz ma miejsce na 7 osob. Z tego co widze to mam juz spore zainteresowanie w Olsztynie i mysle ze w marcu bedize juz mozna myslec calkiem powaznie o jakiejs lidze Wszystkie nowe osoby zapraszam w nastempny piatek na gre. Jesli ktos ma kolo siebie jakis lokal w ktorym zgodza sie na partyjke w pokera i maja przyn jednym stole miejsce na wiecej niz 7 osob to pisac!

    P.S. Tamar a zapomnieles, ze w nastempnym rozdaniu zrzucilem second pare na flopie bo powiedzialem, ze marcin mial wyzsza i naprawde ja mial :P
    Ostatnio edytowane przez Zielony ; 06-02-2008 o 02:12

  5. #115
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Siemka wszystkim.

    Ja przebywam teraz po za Olsztynem i wracam w piatek. Jesli sa chetne osoby na gre to piszcie tutaj, a nie na gg bo nie mam do niego teraz dostepu. Dodatkowo ktos bedzie musial sie powatygowac w czwartek i zamowic lokal. Jesli znajdzie sie minimum 5 osob na to zagramy. pozdrawiam

  6. #116
    Czesc!Nas niestety nie bedzie w piatek w Olsztynie.

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Co tak mało chętnych? Easy money do zgarnięcia ;-p. Ja i Kasparov oczywiście będziemy.

  8. #118
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    No to jak easy money to ja bede :P

  9. #119
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    A Marcin będzie czy "windowsa instaluje"?

  10. #120
    No to i ja bede Tam gdzie bylo pierwsze spotkanie tak Czy jakies zmiany zaszły??