Strona 12 z 58 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 579

Wątek: Boss media

  1. #111
    @ Amazonit

    1. Tworzysz dwa foldery _mod i _original w katalogu z poker rommem.
    2. Do obu kopiujesz zawartość folderu data.
    3. Do folderu _mod kopiujesz i zamieniasz interesujące Cię karty, stoły itp.
    4. W notatniku wklejasz:
    @echo off
    xcopy /Y /E .\_original\*.* .\data\
    C:\WINDOWS\system32\cmd.exe /c start "Cardroom2" "C:\Program Files\Cardroom2\poker.exe"
    pause
    xcopy /Y /E .\_mod\*.* .\data\

    i zapisujesz plik jako start.bat
    Kopiujesz go do katalogu z poker rommem.
    Jeśli grasz na np. Poker Heaven, to zamiast Cardrrom2 wklep Poker Heaven.
    5. Odpalasz start.bat
    6. Jak skończy się uruchamiać pokerroom klikasz na okno dosowe i naciskasz dowolny klawisz.
    7. Logujesz sie do roomu i grasz.

    Ja za każdym razem muszę kopiować _mod i _original do katalogu z poker rommem.

  2. #112
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Dziekuje Zorro za pomoc

  3. Wczoraj, na początek nowego roku, zniknęły mi na Bossie wszystkie notatki o graczach. Co mogło być tego powodem? Czy one są zapisywane na komputerze czy po stronie serwera? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale gram na Opoker.com

  4. #114
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ktos juz napisal, ze skorki mozna podmieniac, kopiujac po zalogowaniu katalog data z innego roomu do roomu na ktorym gramy. A że skorek bossa jest sporo to chyba kazdy sobie cos znajdzie. Bo niektore sa naprawde oczojebne.

  5. #115
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Wczoraj, na początek nowego roku, zniknęły mi na Bossie wszystkie notatki o graczach. Co mogło być tego powodem? Czy one są zapisywane na komputerze czy po stronie serwera? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale gram na Opoker.com
    Notatki sa przechowywane na Twoim dysku. Proponuje notatki zapisywac w PT/HEMie. Jest to troche praktyczniejsze, np. przy zmienie roomu w obrebie tej samej sieci, analizie bazy lub gdy nagle zagina z nadejsciem nowego roku

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    Zorro, Jak zapisuje plik jako start.bat to i tak nadal odpala mi się notatnik. Jak to poprawnie zrobic? Mam Windows 7

    Rozumiem ze dzieki temu pliczkowi nie bedzie trzeba za kazdym razem manualnie podmieniac plikow.

    pzdr

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wydaje mi sie, ze windows7 64bit nie obsluguje juz 16bit (*.bat)

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    no wlasnie mam 64bit. Czyli musze sobie recznie kopiowac ?;]

  9. #119
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    E no bez jaj. Co ma wspólnego bitowość systemu z przetwarzaniem wsadowym, czyli po prostu serią komend?

    Upewnij się, że ten plik naprawdę ma rozszerzenie bat. Jesli pierwotnie był txt a Ty skorzystałeś z opcji rename, to txt zostało i było przed Tobą schowane, żebyś "niechcący" nie zmienił rozszerzenia. Dopisałeś .bat, więc teraz masz <cośtam>.bat.txt

    Zmień tę nazwę nie w Windzie, tylko np. w Total Commanderze.

    EDIT: Doczytałem, że nie zmieniałeś nazwy, tylko zapisywałeś z Notatnika. No to na bank masz .bat.txt

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    E no bez jaj. Co ma wspólnego bitowość systemu z przetwarzaniem wsadowym, czyli po prostu serią komend?
    Nie testowałem, ale
    Kompatybilność z innymi aplikacjami [edytuj]

    Odwrotnie, niż miało to miejsce w przypadku wcześniejszych wersji systemu z linii Windows NT, 64-bitowe wersje Windows nie zawierają maszyn wirtualnych NTVDM, więc niemożliwe jest uruchomienie w nich aplikacji przeznaczonych dla systemów MS-DOS, POSIX, OS/2 2.x i 16-bitowych programów Windows. Istnieją jednak emulatory programowe firm trzecich (na przykład DOSBox pozwalający na uruchamianie programów dla MS-DOS).
    źródło: Microsoft Windows XP Professional x64 Edition ? Wikipedia, wolna encyklopedia