Strona 12 z 45 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 441
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Tak więc będzie.

  2. #112
    i co z graczami porejestrowanymi zagaranica bedzie mozliwosc pogrania dla takich graczy w nastepnymm turku?

  3. #113
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jutro się upewnię, ale powinno się dać.

  4. #114
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Punkty dla wszystkich bedzie frekfencja .

  5. #115
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    pierdolona niedziela zamiast wtorku
    ale do ligi micro bede sie dorzucal bo to ogolnie okolo40$ wyjddzie wiec tragedii nie ma,w normalnej juz mnie nie stac na taki "gest",zobaczymy jak skoncze "bez gry",dzisiaj 69-ty(fajny numer)
    A fajnie, czyli będziesz zapewne ode mnie wyżej w klasyfikacji nie grając niż ja grając. Daruj sobie te $3

  6. #116
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    IMO ta punktacja "TLB" nie ebdzie miala wplywu na wieksza frekwencje ale obym sie mylil

  7. #117
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    A fajnie, czyli będziesz zapewne ode mnie wyżej w klasyfikacji nie grając niż ja grając. Daruj sobie te $3
    kurcze no juz wiem ze ta niedziela tez odpada

    nie daruje sobie,potem sobie spojrze na koncowy ranking i powiem pfff bez gry 60-ty to z gra bym to wygral:P:P:P

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    IMO ta punktacja "TLB" nie ebdzie miala wplywu na wieksza frekwencje ale obym sie mylil
    Będzie, będzie. Już ktoś wyżej pisał - aspekt psychologiczny. Przy punktowaniu top15% gracz który 3-4 razy pod rząd nie punktował straciłby ochotę i chęci na grę w lidze i walkę o turniej masters (na który jeszcze miałby szansę).

    Think about it

  9. #119
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    to ja proponuje lepszy aspekt, zarówno turniej masters na koniec jak i turbiej pocieszenia tzw. mały finał dla tych co nie weszli do mastersa po 14 turniejach ( a zwycięzca małego finału wchodzi do mastersa tak jakby miał zieloną kartę.hehe) i frekfencja będzie.

  10. #120
    mały finał i duży lizaczek z logiem PS