Strona 12 z 68 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #111
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez TIITs Zobacz posta
    dobra inaczej :P , bo wyszła bzdura. grac to nie potrafie ja nie elezra
    uwazam natomiast że jego umiejętnosci na tle reszty kształtują się blado, pozatym widziałem wiele sytuacji przy stole w których popełniał kardynalne błędy(i to moge juz powiedziec z pełną odpowiedzialnością za słowa ).
    pozdrawiam
    bo eli to specjalista 3-4 handed i to raczej limit.malo kto gral z chipem i doylem jak on i to dobrze na tym wychodzil...i pamietaj ze hsp to kilka dni gry a "sezon na fishow" trwa caly rok....

  2. #112
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    bo eli to specjalista 3-4 handed i to raczej limit.malo kto gral z chipem i doylem jak on i to dobrze na tym wychodzil...i pamietaj ze hsp to kilka dni gry a "sezon na fishow" trwa caly rok....
    No i ty mnie do swoich racji mozesz przekonać, autorytarną wypowiedzia i znajomoscia tematu lepszą niz moja ja znam jego gre jedynie z hsp, aussie milion cash games itp. gdzie raz chyba wlasnie w australii pamietam jak sie stiltował to aż żal było patrzeć plus pare zlych calli w hsp, no i generalnie nie znosze tych jego calli z rękoma tyou 92 off bez oddsów.
    ;p ja rozumiem ze grają na deepstackach itp, ale za to właśnie go nie znosze, no jak go widze grającego te 83 off to az mnie nosi, jak juz chce byc przebiegły jebany to nie gra 67s bo to sie kupy trzyma
    ale tak jak pisał kielbax ze po paru rekach nie wolno oceniac gracza, no ja widziałem ze 100-150 jego rąk a to też żadna próba.
    no a wogóle to z tego co sie orientuje to nlh nie jest jego koronną odmianą pokera.
    Ostatnio edytowane przez TIITs ; 03-03-2009 o 12:24

  3. #113
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    moim antybohaterem calego sezonu bedzie z pewnością durrrrr, będę kibicował z nadzieją, że wtopi jak najwięcej, zaczyna sie robic po prostu zarozumiały i bez przerwy gada. Niestety gra bardzo dobrze:/ Shut the fuck up and play!

  4. #114
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    haha też go nie znosze , choć mam szacunek do jego wielkich umiejętności.
    w pierwszym odicnku zdominował troche stół i grał świetnie, ale trzeba przyznać że karty mu na to pozwalały :P

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A co, nie może gadać? HSP to jest show. Ma gadać!

  6. #116
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    To niech gada śmiesznie jak Negreanu a nie puszy się jak paw. Wedlug mnie przez każde wypowiedziane przez niego zdanie sączy się arogancja. Zwłaszcza ta mina przy A6 Eastgate'a.

  7. #117
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    i dobrze, wymiata to niech gnoi leszczy
    durrr gogog!!

  8. #118
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    To niech gada śmiesznie jak Negreanu a nie puszy się jak paw. Wedlug mnie przez każde wypowiedziane przez niego zdanie sączy się arogancja. Zwłaszcza ta mina przy A6 Eastgate'a.
    Podzielam opinię.

  9. #119
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jakby wszyscy byli tacy sami to by było nudno. Mają być rodzynki. Dla mnie napuszony Dwan może być. Czekam aż Ziigmund się rozkręci, bo durrrr jest mi obojętny, ale bardzo fajnie że jest.

  10. #120
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Jakby wszyscy byli tacy sami to by było nudno. Mają być rodzynki. Dla mnie napuszony Dwan może być. Czekam aż Ziigmund się rozkręci, bo durrrr jest mi obojętny, ale bardzo fajnie że jest.
    I właśnie o to chodzi. Durrr ma robić swoje i póki co robi a że jego styl nie wszystkim odpowiada to już druga sprawa...

    Od niego można się uczyć co to bet sizing...