Strona 12 z 28 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 271
  1. #111
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    nowy, lol, ja nie mam kompleksu warszawiaka, mieszkam w tym miescie od urodzenia i kocham je tak samo jak kazdy kocha swoje miejsce urodzenia. Generalnie nie obchodzi mnie, co kto mysli o warszawie, bo to jego problem a nie moj, nie moge tylko pojac, dlaczego tyle osob w tej dyskusji (a czasami w innych) na pierwszy plan wysuwa teksty w stylu 'takie akcje tylko w warszawie, 'widac ile tam sie u was dzieje', 'warszawiacy go ogrywali' itd. Niech mi ktos powie, jaki to ma zwiazek ze sprawa? Ktos wyzej napisal, ze jakby akcja dziala sie w poznaniu to tez by tak napisal - a ja jakos nie moge uwierzyc, ze napisalby 'u was w poznaniu to sie caly czas dzieja akcje jak z rounders'. Poczytaj zreszta teksty maci, i zobacz czy daloby sie je napisac tak samo, pomijajac kwestie warszawy. Czy nie mozna sie zajac swoim miastem?

    pozdr
    warsaw

  2. #112
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahahaha mocny temat ogolnie ciekawa historyjka z artykulu wynika jakoby Tomasz S udawal ofiare a naprawde byl opraca z drugiej strony rowniez dunczyk moze miec podwojna role

    Ja rowniez dusiciela znam tylko z widzenia ale fakt faktem mieszanie utozsamianie dusiciela z graczami z warszawy jest bezpodstawne

    Takze tekst w stylu "Dusiciel nie byl by do tego zdolny to MEGA LOL" zapytajcie sasiadow goscia z Austrii co przez 24 lata wiezil i gwalcil swoja corke (bardzo mily i dobry sasiad LOL ) prawie zawsze takie sa teksty otoczenia mordercow zboczencow i innych kryminalistow

    Z drugiej strony teksty o zamkniecie watku ???? nie kumam na forum jest sto innych durnych tematow ze znacznie durniejszymi postami co poniektorych

    Kazdy pisze tak jak umie a moze watek w 100% sklada sie z durnych postwo zalezy tylko kto ocenia ich wartosc ?

    jak ktos chce niech sobie psize w tym watku snuje domysly i td mozna przeciez pospekulowac i probowac zrozumiec a nie probowac uciac sprawe mowiac nic nie wiadomo poczekajmy itd

    A motywowanie zamkniecia watku by nie robic szumu i nie psuc wizerunku pokera to troche nie trafiony lepiej pisac tu niz na innych portalach komentarze ten kto czyta ten watek i tak zgrubsza wie jak wyglada poker i srodowisko

    Ogolnie watek mnie bawi :P zwlaszcza gdy klociccie sie o bzdury :P czy ktos najezdza na warszawke czy nie :P czy generalizuje czy nie :P

    P.S ogolnie jest mi obojetne jak skonczy sie sprawa ale jestem ciekaw zakonczenia i jak to tak naprawde bylo

  3. #113
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    6

  4. #114
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    A tak przy okazji, to ktoś w ogóle kojarzy Pana Tomasza S.?

    Z tego co zauważyłem to kielczanin, czyżby "takie akcje to tylko u scyzorów"?

  5. #115
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jesli dostali 2 miechy areszt to juz nie przelewki w stylu bajek o tym ze to dunczyk przegral kase :-/ pozatym nikt nie jest na tyle glupi zeby grac o wirtualna kase jak juz ktos zauwazyl no i nie na takie kwoty

  6. #116
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jesli dostali 2 miechy areszt to juz nie przelewki w stylu bajek o tym ze to dunczyk przegral kase :-/
    Hehe chyba nie znasz realiów

    Ide z podbitym okiem na komende, mówie ze niejaki pasiek mnie pobil i zabrał telefon, rozpoznaje cie na okazaniu i najprawdopodobniej idzesz siedzieć na 3 miesiące.

    To że zostali aresztowani tak naprawde o niczym jeszcze nie świadczy, więc ferowanie wyroków zostaw sądowi...
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 30-04-2008 o 22:18

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ok sorki jesli tak

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Zamykanie watku uwazam, ze to nie jest dobry pomysl . Nie jest problemem, zeby ktos otworzyl podobny nastepny, a kolejne zamykanie spowoduje dziwna cenzure na forum przypominajaca te rodem z PRL-u, kiedy to na pewne tematy mozna bylo pisac tylko dobrze albo wcale. Nie widze niczego zlego w tym, ze toczy sie na ten temat dyskusja, plotki, pomowienia, personalne wycieczki (wiele podobnych watkow jest na tym forum i nikt ich nie zamyka)
    Ze zrodel "dobrze" poinformowanych zblizonych do pudelka i superexpressu dowiedzialem sie ze, to bylo jakos tak.
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...ef76b5a5c4aa68

  9. #119
    offtop: nice job Karelli wracając do tematu, mam nadzieję że to wszystko okaże się jakąś koszmarną pomyłką ew. pomówieniem przegranego tuńczyka.

  10. #120
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    jeszcze fajnie jakby Liroy o tym zarapował YO!