Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 173

Wątek: Updejt forum

  1. #111
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Marek, w wątkach w których masz zaległe posty do przeczytania w tej szarej belce pod nazwą wątku jest link "Pokaż pierwszy nieprzeczytany", co do daty i godziny to jeszcze chwilkę cierpliwości proszę.

  2. #112
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Teraz ładnie wyglada. Rozwazales usuniecie nazw proomow i zostawienie samych logo? Sa wystarczajaco czytelne.

  3. #113
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak, ale jest z tym pewien problem techniczny, który na razie nie wiem jak przeskoczyć, ale walczę.

  4. #114
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, pierwszy updejt skórki forumowej, będę wdzięczny za komentarze. Jeszcze pozostało trochę resztek starego stylu, będę je z czasem poprawiać. Linki powinny być już lepiej widoczne, chociaż i tak ich kolor trzeba będzie zmienić, ale to już raczej kosmetyczna zmiana.

  5. #115
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Banery zasłaniają mi rozwijane menu.

  6. #116
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez leadzepp Zobacz posta
    Banery zasłaniają mi rozwijane menu.
    U mnie to samo... a tak to jak na razie jest ok. Kolory spoko.

  7. #117
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    A mi jeszcze brakuje ze starego forum w prawym dolnym rogu przycisku, który przenosi do spisu wątków w wybranym dziale zamiast tak jak teraz "Na górę".

    pozdr. kabo

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Doli dało by się zrobić tak żeby każdy mógł wybrać skórkę/layout forum z np. 10 możliwych? O ile sa jakieś "gotowce" na necie i nie trzeba będzie z tym się pieprzyć dłużej niż pół godzinki.

  9. #119
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, co do banerka, to pracuję nad tym, jak na razie nie wyjdzie to pewnie chwilowo zniknie.
    Co do skórek, będzie jedna, bez możliwości wyboru, tak jak było wcześniej.

  10. #120
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Denerwujące jest to że co chwile mnie wylogowuje, nawet posta nie mogę spokojnie napisać z przerwa na zrobienie herbaty