Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 145
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Soprano ale np lepiej grac 8 stolikow 20% mniej efektywnie niz 2 na 100%

    Oczywiscie lepiej dla wynikow finansowych

  2. #112
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    nikt nie napisale o 10BI przy graniu 8 stolikow...
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Kłócicie się jak pojebani, a nikt, powtarzam: NIKT, nie poruszył jakże ważnej sprawy multitablingu.
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Dlatego też uważam, że ta dyskusja nie ma sensu. Chyba, że będziemy się odnosić do BI/stół.
    No ja już nic nie rozumiem :P.

  3. #113
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Rano mam do odebrania nowy monitor LCD 20", zamówiony z myślą o graniu multitables. Zastanawiam się tylko czy granie 6 stolików na 5/10 będzię dużo bardziej dochodowe niż granie 2. Więcej rozdań, więcej mocnych układów, ale z drógiej strony przeciwniką łatwiej bluffować i nie ma tyle czasu na dobry read ...

    Dużo szumu się teraz zrobiło o te 8 stolików, wydaje mi się, że granie 5Buy-ins/table jest optymalne do 5/10 potem może lepiej mieć większą rezerwe ...

  4. #114
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Dużo szumu się teraz zrobiło o te 8 stolików, wydaje mi się, że granie 5Buy-ins/table jest optymalne do 5/10 potem może lepiej mieć większą rezerwe ...
    Ktos ze stoxpoker mowil, ze gra na 6-8 stolach nizsze stawki niz na 1-2 stolikach. I chyba nie jest odosobniony w takim podejsciu.

  5. #115
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Rano mam do odebrania nowy monitor LCD 20", zamówiony z myślą o graniu multitables. Zastanawiam się tylko czy granie 6 stolików na 5/10 będzię dużo bardziej dochodowe niż granie 2. Więcej rozdań, więcej mocnych układów, ale z drógiej strony przeciwniką łatwiej bluffować i nie ma tyle czasu na dobry read...
    PT lub PO rozwiaza twoj problem z multi tabling, mozesz smialo grac nawet 6-8 stolow i uwierz, ze nie zauwazysz roznicy.

  6. #116
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Nie odwazyłbym sie grać 4 stolow na 5/10 limit nawet przy wykorzystaniu PAH i PT ,
    a 5/10 NL ???????
    To chyba w NL na tych stawkach sa same matoły,
    albo ktoś jest wybitnym graczem .

    pzdr

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mozesz wyjasnic dlaczego? czym sie dla ciebie rozni nl200, nl400 i np nl1000, bo co prawda gralem tylko do nl400, ale czesto obserwuje nl1000 i widze tych samych ludzi z ktorymi gram na codzien i generalnie wszystko jest dla mnie ten sam poker.
    chyba ze jak samo mowisz, jest to kwestia odwagi, bo moim zdaniem jezeli grasz swoje dobrze i wiesz co robisz i do tego nie boisz sie tego co sie dzieje na stole, to mozna grac kazde stawki.
    pozdr

  8. #118
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    Dużo szumu się teraz zrobiło o te 8 stolików, wydaje mi się, że granie 5Buy-ins/table jest optymalne do 5/10 potem może lepiej mieć większą rezerwe ...
    Czyli jednak moje 40xBI jest uzasadnione :P. Niewykluczone, że wystarczyłoby mi na tych stawkach nawet 30, ale wolę mieć te 5xBI na stół .
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 05-12-2006 o 19:38

  9. #119
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    mozesz wyjasnic dlaczego? czym sie dla ciebie rozni nl200, nl400 i np nl1000,

    ...chyba ze jak samo mowisz, jest to kwestia odwagi,.....

    pozdr
    Witam
    Skoro mowisz, ze NL200 nie rozni sie od NL1000 to sypie glowe popiolem.
    Ja mowilem to odnosnie grania w limita
    Moze gra zbytnio sie nie rozni na 2/4 5/10 czy 10/20
    ale grajac w limita niezbedne sa obserwacje wzajemnych interakcji
    To ze gosc ma staty 15/3 nieznaczy, ze re-raisujac z EP musi miec AA-QQ czy AK

    Gosc majacy 30/14 i gosc majacy 30/14 to moga byc dwa rozne style.
    W limice wazne sa niuanse, ktore nie wszystkie sa wychwytame przez PAH czt PT

    Jezeli na NL1000 tak nie jest to chyba zaczne grac w NL


    PS. Jezeli juz w kwestii NL, piszesz ze grasz na NL400
    Jaki jest sredni pot na tych stawkach (na podstawie PT) ?

    pzdr

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam,

    dla mnie wzorem do naśladowania jest Talented Tom. Lubię mieć duży bankroll, to jest pasująca mi droga do sukcesu. Oczywiście nie jest to jedyna droga, ale ja wybieram taką.

    Z poważaniem,

    Plissken