Strona 114 z 133 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1326
  1. #1131
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    a ja mam takie jedno male pytanko...dlaczego nikt nie mowi o przekrecie skoro w 90 WIsla strzela sobie swojaka na 1-1 a Lech trafia na 2-1 tez w 90???
    niestety tez mam takie wrazenie
    lech i tak nic nie zdziala po sprzedazy pilkarzy
    ale może jakimś fartem
    niby to jakas nowosc ze lech mistrzem ale albo dziś wisła miała mega pecha a lech farta albo po prostu korupcja dalej jest w ekstraklasie

  2. #1132
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Rosenborg Anderlecht i jeszce trzecia ale juz nie pamietam...druzyny w ostatniej rundzie przed LM..ale trzeba tez wygrac z "malutkimi"(w naszym mniemaniu) druzynami...a kraje typu BIH czy Czarnogóra maja swietnych pilkarzy..a nam brakuje tego co mielismy kiedys tj. NIE BYLO MOWY o odpadnieciu z np. Levadia...mistrz Polski=pewniak do ostatniej rundy kwalifikacji...teraz trzesiemy sie jak galaretki gelwe o kazda runde

  3. #1133
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    moze to i dobrze ze Wisla tak spierdolila sezon, jak sie traci punkty z wiesniakami to nie zasluguje sie na mistrza wyjebac Cupiala i 3/4 druzyny i zaczac budowac nowy zespol bo ten juz od lat nigdzie nie dojechal

  4. #1134
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Peszko w lechu nie zostanie, strasznie się napalił na bundeslige, kontraktu na lata z odstepnym ok 3 mln euro nie podpisze, bo gorszy sezon jegoalbo zespołu i może tu utknąć wtedy na lata. Andrelecht, Rosenborg, ??Przygotowaniem fizycznym zajadą karzdą drużynę w polsce, wytrzymałością też, i jak biegają to piłka im nie przeszkadza i potrafią wymienić więcej niż 3 podanie z pierwszej piłki(w naszej ekstrakalasie jest z tym kłopot). Zeby lech był rozstawiony w III rundzie musi sparta praga dać ciała w ostatniej kolejce. (o ile do III awansuje) jak nie będzie rozstawiony to bez farta w losowaniu raczej awans mało prawdopodobny, LE można sobie odpuścić, Wisła w rozsypce, Legia nie awansuje (mam nadzieję że rok bez pucharów wstrząsie niektórymi na górze i wywalą 3/4 tej drużyny), mam nadzieje że ruch powalczy.
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 12-05-2010 o 09:30

  5. #1135
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Ko-le-jorzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #1136
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Cuda, cuda, cuda wianki . Coraz mniej mi się chcę oglądać tą naszą ligę kopaną. Nic się nie zmieniło, mecze ustawiane jak były ustawiane kiedyś, stadiony to żal a podejście piłkarzy to szkoda gadać (chociaż jak i tak wiedzą jaki będzie wynik przed meczem to po co się męczyć?).
    Przemawia przeze mnie trochę żal kibica niebieskich, ale kto oglądał ten mecz potwierdzi, że sędziowanie w 2 połowie po stracie gola przez Lecha to była żenada. Sędzia ustawił ten mecz! A ten cały Marmolada z Lecha to żenada jakich mało. Taki duży chłop a taka beksa . Nawet stanąć przy nim nie można bo zaraz leżał.
    Nie mam wątpliwości, że ktoś ładnie ten mecz ustawił. W sumie się nawet cieszę, bo na sprawienie jakiejś niespodzianki to większe szanse ma Lech niż Wisła. Jest klubem lepiej zorganizowanym, ma lepszych graczy, stadion. Ale mistrzostwo spowoduję, że ciężko będzie zwolnić Zielińskiego a on w Lechu to najsłabsze ogniwo. Piłka jaką grali w tym meczu to totalna porażka. Zero pomysłu na grę. A Ruch to przecież taki kopciuszek, bez żadnych silnych stron. Tylko poziom naszej ligi powoduje, że Lech będzie mistrzem.

  7. #1137
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    a ja mam takie jedno male pytanko...dlaczego nikt nie mowi o przekrecie skoro w 90 WIsla strzela sobie swojaka na 1-1 a Lech trafia na 2-1 tez w 90???
    Jakbys widzial jak Jop strzelil tego swojaka to bys wiedzial dlaczego to nie byl przekret . Takiej łamagi nikt nie jest w stanie udawać...

    Co do sędziowania w meczu Ruch-Lech, to Niedzielan sam im nagrabił. Najpierw jebał głównego sędziego meczu z Jagielonią na łamach mediów, poźniej jeszcze zmyślał, co to do niego nie powiedział liniowy... A z czarną mafią jak wiadomo się nie zaczyna. I mu pokażą, że może im skoczyć w każdym kolejnym meczu...

    Najbardziej mnie natomiast rozwaliło stwierdzenie Kasperczaka, że Cracovia nic nie pokazała. A co pokazała Wisła???? Jakby zagrali tak jak z Legią, to by wygrali 6:1 (zakładam, że Jop tak czy owak by coś zmajstrował). Tylko, że na Cracovie trudno się tak zmobilizować, bo ona przecież i tak "nic nie pokaże" i mecz się wygra sam.

  8. #1138
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Godzinę przed rozpoczęciem ostatniego ligowego meczu Legii w tym sezonie na Łazienkowskiej naprzeciwko wejścia na Krytą odbędzie się pikieta kibiców. Fani zorganizowali legalną demonstrację i od rana prowadzą akcję informacyjną na ten temat. "Grupy kibicowskie oraz fankluby z całej Polski zapraszają na pikietę przeciwko działaniom ITI na rzecz niszczenia piłkarskiej sekcji Legii Warszawa" - piszą organizatorzy.

    Poniżej prezentujemy pozostałą treść całego komunikatu:

    "Przed meczem serwowane będą truskawki w cenie zgodnej z „racjonalnością biznesową” działaczy KP, a po pikiecie zapraszamy do „Źródełka” na degustację kuflowego Legiona w cenie 4 zł. Z procentu uzyskanego ze sprzedaży piwa finansowane będą wyjazdy kibiców niepełnosprawnych.

    Pokażmy, że nie jesteśmy klientami Multikina, czy podobnych firm – im chodzi tylko o film, a nie miejsce, w którym go oglądają. My mamy tylko Legię. I nie damy jej zniszczyć w imię pseudobiznesowych amatorskich mrzonek. Zwłaszcza, że wyświetlany film do oskarowych nie należy.

    Dość!"

  9. #1139
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak słyszę o tym proteście to już mi się rzygać chce...

  10. #1140
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Mi zawsze brakuje jednego pytania w tej dyskusji...czy gdyby Legia zdobyla podwójną koronę i awansowala do LM nadal trwalby bojkot ITI???