Strona 113 z 237 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,121 do 1,130 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1121
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    obejrzałem właśnie Readera i kompletnie zasłużenie dostała za niego oskara...

    dawno się na żadnym filmie tak nie wzruszyłem a oglądałem na kompie itd...

    w kinie to musi być już niezła masakra

    polecam na chłodne romantyczne wieczory z drugą połówką czy butelką winka... no albo jednym i drugim

  2. #1122
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    obejrzałem właśnie Readera i kompletnie zasłużenie dostała za niego oskara...

    dawno się na żadnym filmie tak nie wzruszyłem a oglądałem na kompie itd...

    w kinie to musi być już niezła masakra

    polecam na chłodne romantyczne wieczory z drugą połówką czy butelką winka... no albo jednym i drugim
    ja byłem w kinie i mnie nie zachwycił niestety. Smutna historia o kompleksach, które zniszczyły bohaterce życie

  3. #1123
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ja najpierw przeczytalem ksiazke w porownaniu z nia Reader w wersji kinowej wypada bardzo bardzo slabo ;p

    Wiele rzeczy zostala troche inaczej przedstawione niz w kiazce a paru rzeczy nie bylo choc wydaje mi sie ze powinny byc

  4. #1124
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    no cóż ekranizacje książek mają już to do siebie że mało które (choć są nieliczne wyjątki) są tak dobre jak sama książka. Więc niech nie czytający przynajmniej wiedzą co tracą, bo tracą naprawdę wiele Z drugiej strony coraz trudniej znależć w tych czasach czas na nie.

  5. #1125
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jezeli ktos lubi entourage, to powinno mu sie spodobac 'what just happened' z de niro, seanem pennem i brucem willisem. Troche mniej lotne, ale o podobnej tematyce no i w fajnej obsadzie.

  6. #1126
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    "what just happened" obsada tak, ale sam film niestety co najwyzej srednia półka warte obejrzenia:

    KOBIETY PRAGNĄ BARDZIEJ
    THE INTERNATIONAL
    aczkolwiek nierewelacyjne :P
    Ostatnio edytowane przez MiiKeEEe ; 02-06-2009 o 13:31

  7. #1127
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    polecam dobre kino sensacji, nie zadne dziadostwo:
    Wróg publiczny numer jeden, część I
    Wróg publiczny numer jeden, część II

  8. #1128
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Jak dla mnie "The International" to najwyzej srednia polka, poprzednie filmy z Owenem duzo lepsze.

    Troche starsza produkcja ale dopiero teraz obejzalem "Street Kings" calkiem przyjemne.

    Pozdrawiam

  9. #1129
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    kino upoada dawno jzu nie widzialem jakiegos wypasionego filmu
    czekam i czekam az wkoncu zobacze cos nowego. przydalby sie jakis hicior typu Matrix w nowej odslonie nie koniecznie musza byc efekty specjalne. fajnie sie czasem posmiac na tych gniotach amerykanskich ale ile mozna moze czas na jakis ambitniejszy film (zwracam sie do ludzi hollywood) jak macie jakies tytuly to dawajcie bo ja juz ogladam same filmy z przed lat 60'
    jak nie macie to moze sami nakrecimy jakis film

  10. #1130
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    terminatora obejrzyj sobie
    bardzo dobry film a dla fanow 10/10