Strona 112 z 237 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122162212 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,120 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1111
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Właśnie wróciłem z kina z KRWAWE WALENTYNKI :P. Ogólnie to nie przepadam za horrorami bo po prostu się ich nie boję, ostatnie jakich się bałem przez ostatnie 10 lat to chyba tylko Ukryty Wymiar i Lśnienie .

    No i pod tym względem nie było niespodzianki - film jest strasznie płytki pod względem fabuły. Poszedłem do kina tylko dlatego że nigdy wcześniej nie byłem na filmie 3D, a chciałem zobaczyć jak to wygląda. Skusił mnie ten trailer:
    YouTube - SAN VALENTINO DI SANGUE - TRAILER 3D
    I powiem tyle, że ten efekt 3D sprawił że mi do teraz serce napierdala jak szalone . To co na trailerze robią ci ludzie, że się odchylają, to jest nic w porównaniu do tego co ja w kinie odpierdalałem . Momentami już prawie na ziemi leżałem robiąc uniki . Ale to może dlatego że ogólnie jestem dość "płochliwy", jak jakaś petarda na ulicy wystrzeli to zawsze się przestraszę... No nic, wrażenia zarębiste .

  2. #1112
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja na 3d bylem na Blizna 3D i zaluje ;p malo 3d bylo ale na to sie wybiore skoro mowisz ze fajne ;p

    Ostatnio ogladalem Nick i Norah xD i Zmierzch ;p dziewczyna mnie namowila ale nie zaluje spoko filmy dla par akurat ;p szczegolnie 1 mi sie podobal ;p

  3. #1113
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Właśnie wróciłem z kina z KRWAWE WALENTYNKI :P. Ogólnie to nie przepadam za horrorami bo po prostu się ich nie boję
    No ja też się nie boję, ale ten tytuł to by mnie jednak zdecydowanie wystraszył. A żeby było na temat, to ostatnio oglądałem klasyka: Cross of Iron (1977). Kawałek dobrego kina. Polecam.

    jdx

  4. #1114
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    GET SMART - lekki szybka i przyjemna komedia 7.5/10

  5. #1115
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Black sheep długo omijałem ten film, ale w końcu po kilku pochlebnych recenzjach obejrzałem go i muszę przyznać że jest idealny do obejrzenia w czasie pokerowej sesji. Coś w stylu shaun of the dead tylko że z morderczymi owcami

  6. #1116
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Właśnie obejrzałem zwiastun Public Enemies, reżyseria Michael Mann, w rolach głównych Johnny Deep i Christian Bale, zapowiada się wyśmienicie.

  7. #1117
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Post do usunięcia.
    Ostatnio edytowane przez Godek ; 28-05-2009 o 17:55

  8. #1118
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Polecam film Crossing Over. Świetna obsada (Harrison Ford w roli głównej, poza tym choćby Ashley Judd i Ray Liotta) i dość nietypowy, ale bardzo ciekawy temat problemu nielegalnej imigracji w USA. Film opisuje ten problem z kilku stron, przedstawia też kilka prawnych paradoksów. Całość ogląda się bardzo dobrze. 8,5/10

  9. #1119
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ostatnio ogladalem komedie szalony weekend z 2005 roku xD bardzo duzo razy sie smialem polecam kazdemu

  10. #1120
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wróciłem właśnie z wojny polsko-ruskiej.
    6/10
    Zobaczyć wypada, acz nie zachwyca raczej nic prócz gry Szyca paru śmiesznych scen, oczywiście z jego udziałem.
    Ale nie będę spoilował, zobaczcie sami, nie spiszcie się, poczekajcie aż będzie na p2p, do kina na to nie trzeba iść.