Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 185
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    bo najpierw wysylaja "czyste" koszule do Chin by tam ktos w fabryce za 0.02$ wyszył "Rado", z powrotem do USA i dopiero do Polski

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Zwłaszcza teraz w fazie kryzysu, ale stawiam na Wietnam no cóż zobaczymy co będzie. Jeśli 2 miesiące nic się nie stanie złożę reklamację

  3. #103
    ogolnie co w stanach M u nas L np. w ralp lauren na metkach sa rozmiary EUR i US i widac ze tam jest rozmiar nizej wszystko przez to ze to spolecznosc wieprzmackow

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Doszło! L pasuje idealnie tak jak myślałem

  5. #105
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Kiedys wygrałem w jakims freerolu gadżety. Do dzis nie doszły. Będę się dopraszał jak uzbieram więcej fantów
    Ale nie bój bidy. Grałem swego czasu na Poker Galaxy. Żeby otrzymać jakieś fanty też trzeba było się upominać. Mam tam zaległy zagarek. Łukasz: przestań walić gruche !!! Upomnę się !!!

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    jak ci sie nie spieszy to poczekaj troche ja zamowilem pare rzeczy z nowej jakies 3tygodnie temu
    WOjtas i jak te rzeczy dotrly. Jaki rozmiar ziales i czy pasuja?

  7. #107
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    dotarly ale do skarzyska a do swiat jestem w gdyni ale jutro uruchomie jakiegos sasiada zeby sprawdzil za gora 3dni dam znac

  8. #108
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    dotarly ale do skarzyska a do swiat jestem w gdyni ale jutro uruchomie jakiegos sasiada zeby sprawdzil za gora 3dni dam znac
    z tego co wiem to oni po wysylce jeszcze przesylaja maila z potwierdzeniem i numerem nadania, i po jakim czasie od tego maila pojawia sie przesylka w Polsce?

  9. #109
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    a to roznie tak od 2 do 4 tygodni

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    a nie dni?

    Jak Ci wysyłają nr przesyłki kurierskiej to wtedy paczka startuje z Anglii/Francji. Chyba o to pytał mkestragar...

    Mi przynajmniej innych numerów nie przysyłali