Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 120
  1. #101
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ta zagraj sunday milion i daily 80k, akurat 300$ pójdzie na wejściówki, a na drugi dzień stan konta 0,00$

    Można oczywiście spojrzeć na to z drugiej strony i oczekiwać stanu konta typu 200.000$

    Btw. na poker stars nie ma sensu grać cashówek nie robiąc supernovy. Nie masz praktycznie żadnego rb, pełno nitów i poziom ciut wyższy niż na innych roomach.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 29-01-2010 o 14:52

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    No Ci powiem może natchnąć . Jakie miałeś ROI na tych Donach??? Da się tak grać te 10$ DON mając dosyć mały Bankroll?? Ja bym miał scary money. Nie mneij jednak graty za wynik, ja też zakasuje ekawy i gram

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    zeby wygrindowac tyle na nl5 musialbys jebnac gdzies z 60k rak, czyi 2k dziennie, czylin 5h cztery stoliki, ablo 2,5h 8. Ile grales te dony?
    Nie realne. 4 stoły przez pięć godzin i nie dasz rady przekroczyc 50k rąk. Zakładasz że jesteś w stanie grac na poziomie 10BB/100. Jest to możliwe, ale wymaga jednak koncetracji. Nie wiem czy ktoś kto jest w stanie osiągać taki wynik, wysiedzi po 5 h dziennie. Mi przynajmiej zawsze te ilości rąk wychodzą niższe, niż wynikałoby patrząc na statystyki stolików.

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A tam, już wklejałem wykres, średnio 12 stołów na raz:
    http://img31.imageshack.us/img31/2506/nl4g.jpg


    stosowałem jednak dobry table selection, no i na PS takiego wyniku nie wyciągnąłbym, party poker na którym grałem wyjątkowo sprzyjał multitablingowi a i poziom graczy był słabszy na ps (dzięki stolikom beginners)

  5. #105
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Początkujący chcieli se pograć a ty ich tam goliłeś! Wstydz się!!! ;P

  6. #106
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    A ile tych donów zagrałeś? Bo zrobic z 20$ 300, jeśli w miedzyczasie nie bardzo sobie radziłeś na nl5 to chyba dość dobry wynik.
    nie mam pojecia ale duzo

    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    zeby wygrindowac tyle na nl5 musialbys jebnac gdzies z 60k rak, czyi 2k dziennie, czylin 5h cztery stoliki, ablo 2,5h 8. Ile grales te dony?
    nie mam pojecia ale gralem dlugoooooo
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Żadne zapłacić i naczyć się, ja tylko oferowałem dokładną analizę HH, wyszukanie leaków i ewentualnie jakieś porady odnośnie micro :P

    Sunday milion to głupi pomysł, nie rób tego. Zagraj sobie sobotnią satelitkę za 11$ gdzie jest 100 miejsc gtd do Sunday Milion, ale bezpośredni direct buy in to głupi pomysł.

    Jak ci dobrze idą STT to może spróbuj się przerzucić na sit and go? Masz 300$ to akurat możesz multitablingować turbo 3,40$ 10 osobowe z 3 miejscami płatnymi.
    wiem zartowalem ale takichn kila porad od kumatego gracza duzo dajeprzekonalem sie o tym na wlasnej skorzeco do 3.40$ STT to troszke sie boje bo w sumie bardzo malo donow wygralem jako "dominator" 80% to 1000-1800stack/6players left/blinds200 400/i walka o to zeby nie odpasc

    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    No Ci powiem może natchnąć . Jakie miałeś ROI na tych Donach??? Da się tak grać te 10$ DON mając dosyć mały Bankroll?? Ja bym miał scary money. Nie mneij jednak graty za wynik, ja też zakasuje ekawy i gram
    nie wiem jakie roi na donach,ja nie uzywam programow ani nic takiego ale czesto wchodze na sharkscope zeby zobaczyc swoj wykresik to tam jest13% ale to chyba caloksztalt

    ogolnie gdyby nie 1 dzien+35.34 grajac cashowke i 4 dony i tak kilka razy to bym nie dal rady w koncu mialem tylko 20$

    scary money hmmmm ja na to patrzylem tak...mam 180$ gram czteryx10 zyli zostaje mi 140 nawet jak przegram 4 to moge zejsc na 5.20a jak wygram...

    Do tego w nocy te 10.40 sa 5 razy latwiejsze od 5.20(albo tak mi sie wydawalo)

    KURCZEEE korci mnie ten SM

  7. #107
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    To zagraj satelitke za 11$ najlepsze wyjscie

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    dokladnie, bo pewnie nigdy nie grales z taka struktura wiec to nie bedzie dla Ciebi proste, po prostu szkoda kasy

  9. #109
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    a kiedy jest ta satelitka???i gra ktos z was w tyc turniejach tygodniowych dla silverow???

  10. #110
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    nl10sh boss media, 50k rozdan w miesiacu i masz z samego rake ok. 250. wiec wystarczy nie przegrywac i swoj cel osiagniesz.
    a na nl10 to ciezko jest przegrywac
    ewentualnie jak nie masz rolla to mozesz zaczac od nl4.

    Gram na NL10 sss 8-9 stołow ponad 70k rh w miesiącu czy potwierdzicie czy taki rake jest mozliwy do uzyskania ? mianowicie 250 ojro ?tak jak informuje kurak