Strona 11 z 82 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 818
  1. #101
    jakim prawem panstwo moze mi narzucac to co jest ''dobre' a co ''zle'' ja gram w pokera on pali papierosy i przekurzy pol budrzetu domowego ja wyjde na tym moim graniu na plus. ŻENADA. totki srotki, zdrapki szmatki tak poker nie bo nie!! CHO-RE !!

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Przecież lotto jest grą skilla
    Nie to co jakiś poker, hazard, zadymione pomieszczenia, przegrywanie majątków, spanie pod mostem!!!

  3. #103
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    O ile dobrze pamiętam, to było kilka prac magisterskich udowadniających, że poker jest grą skilla w longrunie. Myślę, że Federacja Pokera mogłaby zagadać z autorami o ewentualne użycie ich jako dowodu o jakiejś już wadze.

  4. #104
    srotki to jeszcze nic choc tu wielu geniuszy ktorym udalo sie rozgryzc ta gre wymyslajac niezawodne systemy ktore sprzedaja na necie za zlotowke ale co powiesz na zdrapki i tele-sms-wolna-linia gdzie do wygrania nie zadko astronomiczne kwoty rzedu 500zl a namawianie ala ten rusek co nascie lat temu przekazywal ludziom energie przez szklany ekran TV, tam to dopiero SKILL robienia ludzi w dutki !!! ja nieeemoge co za ciemnota! jezeli ... to zrobie ... . Zaraz szarpnom sie na moje zycie i powiedza ze jestem patologia bo mowie srotek zamiast TOTTEK!! ok to tyle odemnie troche mi ulzylo ale z drugiej strony sie nakrecam i wpadam w patologiczny naług samonakrecajaco-krytykujacy i mnie odpowiednie slużby moga mi ... kierujac sie dobrem Rzeczypospoliej.
    Ostatnio edytowane przez rayo1985 ; 26-10-2009 o 21:22

  5. #105
    to ze poker w longrunie jest gra skilla mozna dowiesc nie trudniej niż dowodzac ze 1<1+1

  6. #106
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    rayo mam nadzieję że wyczułeś ironię w moim poście

  7. #107
    jasne ze zrozumialem

  8. #108
    Akurat TW Boni/Znak ma spore doświadczenie w aspektach donoszenia i kontroli więc uważam że jest to właściwa osoba jeśli chodzi o kontrolę hazardu internetowego

    Lyyyyberały

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  10. #110
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    "Hazard w internecie to patologia, wprowadza wiele zła"
    Hazard na żywo natomiast jest już cacy...