Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 201
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    A czemu Seba nie może być poniedziałek ( 15.02.2010) dla ligi 20r? Komuś nie pasuje? Nikt nic nie pisał przecież, że nie może w poniedziałek...

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w ten sposob to sie chyba nigdy nie dogadacie

  3. #103
    no wlasnie , mastersa gramy juz od poczatku stycznia...........

  4. #104
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Chciałem zapytać czy gramy dzisiaj Mastersa??? Bardzo proszę, żeby ktoś dał szybko znać, bo z forum nie można nic wywnioskować. Ostatnia informacja, jaką otrzymałem to, że gramy, więc nie chciałbym w ostatniej chwili dowiedzieć się, że jednak nie! I jeśli ktoś ma aktualny numer do Sebka to też poproszę.

  5. #105
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ostatni zapisany nr do seby to 782454624 ale jak to u seby moze byc juz nieaktualny
    wiesiek byl wczoraj w katowicach i mowil ze dzis tez bedzie
    najlepiej sie z czarkiem skontaktowac...

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    a numer do Czarka mogę prosić?? Z góry wielkie dzięki

  7. #107
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    94
    Cytat Zamieszczone przez siakimaster Zobacz posta
    a numer do Czarka mogę prosić?? Z góry wielkie dzięki
    wysłałem na PM nr tel.
    Dziś mastersa nie ma. Nowego terminu też brak.

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Dzięki za info. Widzę, że przyjechałbym na miejsce i dopiero wtedy dowiedziałbym się, że kolejny raz Masters odwołany. Myśle, że czas najwyższy coś z tym zrobić, bo zaczyna to być trochę męczące. Pozdrawiam.

  9. #109
    Siema,

    Sebastian, jako że Masters 120 mnie nie dotyczy to nie będe się wypowiadał na temat terminu, natomiast dzięki Twojej uprzejmości bede mial zaszczyt uczestniczyć w 20 dlatego pisze w sprawie terminu.

    Jak widac nie mozemy się dogadać, każdy codziennie proponuje inny dzień i ciągnie sie to i ciągnie tak jak OMR napisał ze gra toczy sie juz od poczatku sytcznia... najwyższy czas to zmienic.

    Moja propozycja jest taka abys wyznaczył jeden dzien kiedy odbedzie sie Masters 20 a wszyscy " zainteresowani " dostosowali się do Twojej propozyji - uważam to za najsensowniejszy sposób. Biorąc pod uwage, iż turnieje odbywały sie w środe i nigdy nie można było narzekac na niska frekwencję ten też dzien proponuje - środe, a którą to juz decyzja należy do Ciebie.

    Daj znać na czym stoimy i kiedy gramy

    Dzięki za info

    pozdrawiam

    Wojtek

  10. #110
    I jeszcze,

    skoro środa według Ciebie odpada z powodu ligi w Katowicach tak jak mówi wyznacz jeden dzień i GRAMY !!