Strona 11 z 26 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 260
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Gratulacje dla rekina i powodzenia w mnozeniu 100euro na unibetcie

    Pytanko z innej beczki:
    Czy byliby chetni na ewentualne zachaczenie pokerowej ligi w kolobrzegu?

    Terminy sobota godzina 13:00
    wpisowe 30pln

    Lige wlasnie koncza, ale zapewne niedlugo nowy sezon

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Kolobrzeg za daleko.
    z Wojtkiem planujemy po zakonczeniu naszej ligi wpasc do Koszalina. Rozumiem ze bedziesz chetny? Pokazesz chlopakom co znaczy prawdziwy Suck Out!

  3. #103
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Oczywiscie bede chetny A co to takiego ten Suck Out? :P

  4. #104
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    we wtorek o 20 aktualne z liga ?
    Ostatnio edytowane przez colathg ; 11-04-2009 o 17:40

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    aktualne.

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    No i przedostatnie spotkanie z serii ligowej za nami

    Na prowadzeniu umocnil sie Romek ktory wczoraj rowniez pokazal klase kaszac wszystkich z 7 2 na reku

    Ponizej zamieszczam aktualne dane gieldowe
    Załączone pliki Załączone pliki

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    no i nowa wiadomosc dzis dostalem zapytanie czy czasem nie chcielibysmy przystapic do polskiego zwiazku pokera sportowego?

    Polski Związek Pokera Sportowego

    Prosze o wypowiedzi i sugestie w tej kwestii

    POZDRAWIAM

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Z całą pewnością wstąpić nie zaszkodzi. Związek się rozwija, a w przyszłości może być naprawdę ciekawie.

    PS: przełóżcie ostatnią ligową kolejkę na 28 kwietnia to powalczę o Mastersa hehe

  9. #109
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Pokolei:
    1. Dzieki za gratulacje! (ups nikt nie gratulowal )
    2. Gratuluje Puci, ktory mimo mniejszego stacka postawil trudne warunki w Heads-Up.
    3. Wojtkowi Gratuluje niezlej formy w ostatnim tygodniu
    4. Z 72 wykosilem tylko Anie na jej miejscu pewnie tez bym sie pozegnal z turniejem. Ponadto Aniu jak zwykle niezla gra w Twoim wykonaniu.
    5. Cola milo nam, ze nas odwiedziles zapraszamy ponownie
    ---------
    No i kwestia mysle najwazniejsza przystapienie do PZPSu. Oczywiscie przystapienie jest napewno dla nas korzystne, ale diabli wiedza jak jest z oplatami dla zwiazku, czy mialby ktos czas podjac sie prowadzenia tzw. Slupskiego Zwiazku Pokera Sportowego? Moglby ktos z was poswiecic kilka weekendow w ciagu roku aby jezdzic na zjazdy, etc.
    Oczywiscie nie wiem jak to wyglada w kwestii formalnej wiec ciezko jest mi sie wypowiedziec. Mysle, ze Wojtek znasz szczegoly

    @edit
    Duzy plus to: Przystepujac do PZPSu latwiej bedzie zorganizowac turnieje mistrzowskie ze sponsoringiem, niz gdybysmy mieli praosic o to ludzi z gdanska
    (przynajmniej takie doswiadczenia mam z gry w szachy od kiedy rozpadl sie Slupski Okregowy Zwiazek Szachowy z Trojmiasta ciezko bylo cokolwiek uzyskac.
    Ostatnio edytowane przez Romus1981 ; 15-04-2009 o 16:50

  10. #110
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    ja jestem jak najbardziej za, skoro mamy się rozwijać to jest to bardzo dobra okazja. Korzyści to tak jak Romek napisał, delegację na wyjazdy też byśmy zebrali:P więc tak tak tak