Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 173
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    i ja zebrałem 3 dziśpzdr

  2. #102
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dzięki panowie! Przewaga wzrosła juz co prawda do 78 głosów, ale obawiam się, że konkurencja szykuje niespodzianki na koniec głosowania, więc walczymy dalej. Może jak będzie przewaga 150 głosów to im się odechce głupot "Sekciarz" w głosowaniu w poprzednim etapie "zdobył" w ostatnie dwa dni głosowania ze 150 głosów, więc i teraz może próbować swoich sztuczek...

  3. #103
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Przewaga wzrosła do 81 głosów! Nice!

    A już jutro w południe ogłoszenie listy blogów nominowanych do nagrody Blog Roku 2007!

  4. #104
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    w tym 5 od mojego kuzyna

    i mam nadzieje że odwdzięczysz się w monopoly

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Pieknie ! Juz prawie 100 przewagi ;] Sadze, ze jak dokulamy sie do 500 wowczas konkurencja nawet nie bedzie probowac

    Pozdr
    Reb

  6. #106
    Pan od aparatów też wziął sie ostro za zbieranie głosów. Może być groźny!!

  7. #107
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ogłoszono nominacje do Bloga Roku 2007. Niestety, mojego bloga nie ma wśród wybranych. Jest za to blog o fotografii 3D, stanikomania i miszelkowy schowek (cokolwiek to kurwa jest...). Nie chce mi się o tym gadać... Nie liczyłem na nagrodę, ale na nominację to raczej tak...

    Teraz nie zostaje nic innego jak wygrać swoją kategorię wśród internautów... Inaczej cała praca pójdzie na marne...

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Polecam lekturę miszelkowego schowka!!
    Autor zamieścił fotorelacje (wraz z opisem) z niedzielnego spaceru !!
    I prawdziwy hit, sensacyjna wiadomość, którą autor bloga podaje jako pierwszy:
    "pojawiły się już młode pędy chryzantem…" - to niecodzienne wydarzenie udokumentowane zostało zdjeciem !!

    Kill me please

  9. #109
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Umówmy się - blog pokerowy nie jest "politycznie poprawny". Lepsze sa tego typu pierdoły, choć założę się o swój łysy skalp, że czyta go tylko jego rodzina... Już prędzej uwierzę, że stałą liczbę czytelniczek ma stanikomania.

    Cóż, takie życie... posrane...

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Podrasowany soft ma onet ;/