Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 142

Wątek: teenpattiparty

  1. #101
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    kuerten a nie miales tam czasem kilku kont? bo gadalem z gosciem z supportu i mowil ze zrobili z tym pozadek. ponadto teraz zeby wyplacic wystarczy jakis depozyt

    wcale_nie nie wiem jak jest u ciebie, ale ja gralem jeden dzien od update'u i mam ponad 500CP, ale dokladnie sprawdzalem i kazdy CP dopisywany byl po rozdaniu, w ktorym bralem udzial.
    wiec smialo mozesz sobie zagrac HU z kims dla picu, jezeli chcesz wyrobic jakies CP

  2. #102
    1) Jesteś pewien, że wystarczy depozyt, aby wypłacić (jakies limity wypłat)?

    2) Ile teraz trzeba zebrać CP do wypłaty? (czekam na maila z supportu, ale coś się ociągają)

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    1 - gadalem z kolesiem, ktory jest tam od bezpieczenstwa, ale gra na stolach. bo mialem taki problem, ze mi kasa wyparowala calkowicie. zalatwil to w ciagu minuty po rozmowie na chacie stolikowym :P mowil mi zebym zrobil maly depozyt (50$) wtedy szybko wyrobie bonus 100$ i moge smialo wyplacac ile mi sie podoba i kiedy tylko chce. podobno zmienil sie tam zazad w tym pokerze, czy tez wlasciciel i wszystkie sprawy wyprostowano i podobno ma byc bez zadnych przekretow.
    2- CP musisz wyrobic do bonusa np, zeby go dostac. jak masz zrobiony depozyt nie trzeba grac zadnych 3000RH czy cos podobnego.

    OCZYWISCIE TO CO PISZE, TO CZYSTA TEORIA NA PODSTAWIE ROZMOWY Z PRACOWNIKIEM TEEN PATTI. SAM NIE WYPLACILEM TAM JESZCZE NIC, BO NA RAZIE SWIETNIE IDZIE TAM ZBIERANIE KASY OD LAMEROW
    W PRZYSZLYM TYG ZLECE JAKAS WYPLATE TO NAPISZE DOKLADNIE CO I JAK. MYSLE ZE JEZELI KTOS NIC NIE KOMBINOWAL Z ZAKLADANIEM WIELU KONT DLA BONUSOW, TO SPOKOJNIE WYPLACI.

  4. #104
    Tak mi napisali:


    We apologize for our delay.
    In order for you to request for a withdraw you will need to acumulate 100 comp
    points more.


    To znaczy, że potrzebuję tylko 100 CP by wypłacić cokolwiek?
    Nadal są miesięczne limity wypłat dla tych, którzy nic nie wpłacali?

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    robiles jakikolwiek depozyt tam?

  6. #106
    Nie - ale Oni są ostro zakręceni - może warto próbować.

  7. #107
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez warebel
    kuerten a nie miales tam czasem kilku kont? bo gadalem z gosciem z supportu i mowil ze zrobili z tym pozadek. ponadto teraz zeby wyplacic wystarczy jakis depozyt

    [

    zrobilem dwa depozyty po 25$ pozniej chcialem wyplate 30$ tak kontrolnie dla sprawdzenia czy wyplacaja (zrobilem ja wtedy co z toba gralem i gadalem na stoliku) mam jedno konto i zadnego bonusu od nich nie chcialem i zadnego nie dostalem NIE POLECAM BO NIE WYPLACICIE

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    teraz wyraznie w warunkach na stronie jest napisane, ze aby wyplacic trzeba zrobic depozyt.
    kuerten ty chciales wyplacic jak jeszcze byly jaja z tym poker roomem. od kiedy powrocil LIVE CHAT i zmienil sie zarzad, juz jest o niebo lepiej. gadalem z wieloma graczami, z ktorymi gram na stolikach - wielu z nich wyplacilo wiele tysiecy $. poza tym po rozmowie z pracownikiem troche sie uspokoilem. dlaczego nie pogadasz na live chat? przeciez po minucie wszystko sie wyjasni, tak samo jak i u mnie.

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jak dziala to pogadam, ale z tymi tysiacami to przesadziles tam najczesciej maja po 2$ Zadko kto ma tam kase mowie NIC NIE WYPLACISZ sprobuj i daj znac

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie przesadzalem z tysiacami, bo kolesie o nickach np. BOZER czy FSUKHERA, potrafia szastac kasa tak, ze w 15 min. traca po 1500-2000$. wejdz w nocy na stawki 1/2 i zobacz co sie dzieje, a potem mow
    co do wyplaty to zgadzam sie ze nie ma co polemizowac, dopuki kasa nie znajdzie sie na moim neteller.
    PS. a pamietasz jak rozmawialismy przy stoliku i mowilem ci ze nie wyplacisz, bo trzeba wyrobic odpowiednia ilosc RH, wtedy bylo to 3000 bez depozytu i 1000 lub 1500 z depozytem, wiec nie dziw sie ze nie wyplacili ci kasy, bo nie spelniles podstawowego punktu regulaminu (pomijajac to ze jest on debilny).