Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 177
  1. #101
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    big lebowski oglądałem, ale pamiętam tyle, że koleś chodził w szlafroku i się opierdalał...

    a propo picia to zaraz skończe czeciego browara i mimo tego zrobiłem 14bb/100 podczas tej alkoholowej sesji... wczoraj też mi się zdarzyło wypić (z reguły nie piję na tygodniu... tylko daję sobie w kanał... joke) i wygrałem s&g, na trzeźwo spróbowałem i nie mogłem się dostać nawet do kasy... zaraz chyba znowu spróbuje bo czuję, że teraz spoglądam na flopa z zupełnie innej perspektywy :P

  2. #102
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    0.7 + może jakieś piwko z kobitą - trenuje przed jutrzejszym "szkoleniem' w Jaśle (tam JAFAR producent armatury przemysłowej). W przemyęle ciężkim nie ma lekko

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    alkohol to zuoooooooooooooooo

    btw. - czemu ten wątek nie jest przyklejony? człowiek który chce się tu wpisać spotyka wiele przeciwieństw losu żeby wygrzebać ten topic

  4. #104
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a ja chcialem sie pozalic, ze boje sie pic teraz cokolwiek ze wzgledu na smierc przyjaciela boje sie, ze moge sie rozkleic albo bardziej przyswirowac ... ta alkoholowa abstynencja pewnie potrwa dlugo ... ale co tam, zawsze to krok w dobra strone

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Flex ale na plakatach informujacych o jego smierci napisali zeby sie rozejsc i robic na co ma sie ochote... wiec jak masz ochote to pij

  6. #106
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ktoś tam powyżej zaproponował, to ja go poprę w stu procentach - PRZYKLECIE TEN WĄTEK! Przecie każdy cywilizowany człowiek wpisuje się tutaj przynajmniej raz dziennie...

    Mimo że alkohol to zuooooo

    forza milan :P

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Doli chyba nie pije-albo pije i nie pamięta że pije -wiec nie pewnie przyklei

  8. #108
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Ktoś tam powyżej zaproponował, to ja go poprę w stu procentach - PRZYKLECIE TEN WĄTEK!
    +1

  9. #109
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    forza milan :P
    +999

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ta wy śmierdzące pijaki, czesciej sie tu wcpisjce bo jecze sobie bpomyśle że tylka ja tu sie wpisuje ja pijak i mi wstyd bedzie.
    Ostatnio edytowane przez indy ; 21-03-2009 o 04:55