Strona 11 z 76 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 754
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    A mi w piątek przyszła nowiutka karta globewallet (niebieska) ważna do 10/09. Jeszce jej nie sprawdzałem, więc nie wiem czy można z niej normalnie korzystać czy trzeba zamawiać tą nową NET+

  2. #102
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    tez mam wazna do 10/09. nie zamawiaj net+, ja z tej niebieskiej normalnie korzystam i nie ma problemow.

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    też ją niedawno dostałeś (to już moja druga) czy miałeś dłuższa datę ważności swojej pierwszej karty globewallet

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    to jest moja pierwsza karta globewallet, wyslana zostala 3 X 2008. oczywiscie neteller twierdzil, ze jest juz niewazna i musze zamowic net+, jednak globewallet zaprzeczyl temu i moge swobodnie korzystac z tej karty, robic przelewy z netellera i wyplacac w bankomacie, za $4 i kursie kupna.
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 26-10-2008 o 12:53

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    filippoo czasu az NT zablokuje mozliwosc wplat na GW, co stanie sie zapewne niebawem Tu chodzi o ich kase, to az bije po oczach jak zalezy im na tym aby kazdy zamowil te karte Net+.
    Swoja droga, robil ktos juz zakupy w internecie za pomoca tej wirtualnej? Fajna opcja?

  6. #106
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tak
    działa super

  7. #107
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Jaka jest różnica między tymi dwiema nowymi kartami Netka tak w skrócie bo mi sie nie chcę zagłębiać zbytnio (to znaczy co jedna może czego druga nie) i czy ktoś coś wie na temat karty moneybookers?

  8. #108
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jedna karta to normalna karta prepaid którą dostaniesz pocztą - służy bo wypłat w bankomatach i płacenia live

    druga to karta wirtualna - nie dostajesz plastiku tylko widzisz ją w necie po zalogowaniu się i po każdej transakcji generują się nowe numery karty, kody itd po to żeby nikt nie mógl ich przechwycić bo bezpośrednio po zakupie numery które wpisałeś nie są już aktualne

  9. #109
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    filippoo czasu az NT zablokuje mozliwosc wplat na GW, co stanie sie zapewne niebawem Tu chodzi o ich kase, to az bije po oczach jak zalezy im na tym aby kazdy zamowil te karte Net+.
    Swoja droga, robil ktos juz zakupy w internecie za pomoca tej wirtualnej? Fajna opcja?
    racja, tez sie obawiam, ze ta opcja wkrotce zniknie, a wtedy nie bedzie wyboru. ale poki co mozna w pelni korzystac ze starej karty. mam tez cicha nadzieje, ze w mysl zasady "prawo nie dziala wstecz" tego nie zrobia, ale neteller to jest inna planeta i oni ustalaja swoje zasady, ktorym z racji braku konkurencji trzeba sie podporzadkowac ;/

  10. #110
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Hmm w sumie chyba jedyne co rożni stara kartę od tej nowej to obniżony limit wypłat do 250 funciaków co nam daje jakieś 1k zł dziennie i za każdym razem opłata w bankomacie - cwane