Strona 11 z 246 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2452
  1. #101
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    bonus dopisywany jest automatycznie.

    jezeli masz na SB kase tylko z freerolli i w oknie glownym masz Pending Bonus: 0$ to musisz zrobic depozyt.

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    a ja zrobilem depozyt i dalej mam w glownym oknie pending bonus 0$, z tym ze wczesniej mialem tam kase z freerola :roll: , moze musze poczekac ?

  3. #103
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    Witam mam pytanko czy ktos mial wczesniej problemy z wyplata ze sportingbet? w sobote rano dalem polecenie wyplaty 300$ i do dzisiaj nic. Myslalem ze moze ma to zwiazek z bonusem ze nie mozna za szybko wyplacic ale zostawilem na koncie ponad 100$ wiec wyplacilem tylko to co wplacilem + ugralem bez bonusu. Pytanko czy ktos mial wczesniej problemy z wyplata na moneybookers? czy moze jest cos o czym nie wiem? :>

  4. #104
    czy tylko ja nie mogę wypłacić przelewem, czy to jakaś zbiorowa przypadłość?;/

  5. #105
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    a ile czekales? u mnie szedl 3,5 dnia roboczego zanim doszedl. i kilka zloty mniej doszlo niz wyslalem, jakies oplaty?
    ale poza tym OK

  6. #106
    No ja to wcale nie mogę tego przelewu zlecić.. dostaję jakiś błąd po wypełnieniu formularza;/

  7. #107
    Mam takie pytanie...Czy mozliwe jest zwiekszenie albo całkowite zniesienia dzennego limitu bay-in (5k$) utrudnia mi on zycie i nie widze wogle sęsu wprowadzania takiego czegoś.I znowu musze sie poskarżyc na suport bo mailowo to chyba tylko promocje i automatyczne maile od Was dostaje a na pytania to po paru dniach albo wogle.Pozdrawiam i czekam na odpowedz...

  8. #108
    Jednak dostałem odpowedz :lol: zwracam honor ...

  9. Witam,

    W Sportingbet Polska staramy się zapewnić najwyższy poziom usług, niemniej jak wynika z Pańskiego emalia, musimy się zastanowić, co zrobić, żeby pewne kwestie jeszcze poprawić.

    Dziękuję za zwrócenie uwagi, przyjrzymy się sprawie i zastanowimy, dlaczego nie otrzymał Pan w terminie odpowiedzi na swój, e-mail. Zapewniam, że takie sytuacje są jednostkowe, ale to nie jest usprawiedliwienie i tak jak obiecałem postaramy się w przyszłości nie dopuszczać, aby one się powtarzały

    Pozdrawiam Robert
    Sportingbet Polska Poker Room

  10. Świetnie, że sprawa się wyjaśniła.

    Korzystając z okazji chciałbym poinformować o nowym Freerollu dla klientów Sportingbet Polska.

    200$ Freeroll, jeżeli będzie cieszył się zainteresowaniem prawdopodobnie będzie rozgrywany codziennie, o godzinie 21 czasu polskiego, nie ma do niego kwalifikacji.

    Zapraszam do udziału i życzę wygranych.