Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 175

Wątek: Olsztyn

  1. #101
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Tak wiec gramy w piatek o 19! Potwierdzonych jest narazie 5 osob i czekam na wiadomosc od shadowa i jego zony. Dozobaczenia na miejscu Zgubilem komorke wiec pisac tylko na gg :P

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poland, Iława
    Posty
    10
    Słuchajcie, powiedzcie jakie stawki macie przecietnie ustawione. Jestem z Iławy i mam mnostwo osob do grania. A dojechac do Olsztyna to nie jest zaden problem.

    Pozdrawiam

  3. #103
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Siemka!

    Spotkalismy sie narazie raz i gralismy turniej rebuy za 5zl a potem stoliki stawki 10-20 gorszy z wpisowym 20zl. Jutro planujemy podniesc wpisowe do turnieju do 10zl a stawki narazie bez zmian. Jutro gramy o 19 w klubie "2" na jarotach o godzinie 19. Na ta chwile jutro zagram ja, moj kumpel Marcin, Kasparow i jego kolega, Miron i na 90% Shadow z Lucasem tak wiec powinno byc nas 7. Wiecej osob w tym lokalu sie nie zmiesci wiec postaram sei na przyszly tydzien poszukac wiekszego lokalu zeby goscie z Ilawy mogli nas odwiedzic Napisz ilu was moze przyjechac i jakie stawki wam odpowiadaja bo to wszystko kwestia do obgadania. Jesli ktos od was moglby przyjechac juz jutro a zwolni sie mijesce to jak najbardziej zapraszam. Napiszcie na moje gg 5465132 swoj numer telefonu to oddzwonie okolo 15 i powiem czy jest miejsce.

    osoby ktore wymienilem piszcie na gg lub na kom (juz znalazlem ) w celu potwierdzenia przyjscia. Adres klubu to ulica Wilczynskiego 6A/205 na przeciwko domu handlowego Sliwa po schodkach w dol. pozdro i dozobaczenia jutro!

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poland, Iława
    Posty
    10
    W takim razie skontaktuje sie z Toba na GG.

  5. #105
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Siemka

    W piatkowej grze wzielo udzial 7 osob i mysle ze wszystkim przyjemnie sie gralo. Gralismy stoliki od 19 do 23 ze stawkami 10-20gr wpisowe 20zl.

    Proponuje zagrac w najblizszy piatek jeszcze raz tylko w nieco innym skladzie, bo czesc osob nie moglo ostnim razem. Narazie potwierdzone sa 4 osoby: Ja, Marcin, Kasparow i jego kumpel. Reszta niech mi napisze na gg lub tutaj czy maja czas i checi na granie. Z tego co wiem to osoby z Ilawy byly wstempnie zainteresowane wiec prosze o kontakt, ale napewno nie bedzie wiecej miejsca niz na 2 osoby, bo poki co nie mialme jeszcze czasu zeby poszukac wiekszego lokalu do grania.

    Padly dwie propozycje orgznizacyjne.

    1) Zaczac gre wczesniej
    2) Zwiekszyc minimalnie stawki

    Ad 1. Proponuje zaczac gre o 18 tylko napiszcie czy wszsytkim pasuje.

    Ad 2. stawki zmienic na 30-30 (30zl) lub 20-40 (40zl). Napiszcie co o tym myslicie.

    pozdrawiam

  6. #106
    witam szkoda ze organizujecie pokerka tylko w piatki ja moge w soboty i szkoda ze tak pozno jak bedziecie organizowac cos w sobote od 17 to dajcie znac pozdrawiam richmond2000

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poland, Iława
    Posty
    10
    Zielony to macie 2 miejsca tak?

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    chętnie pogram z wami, od niedawna jestem cały czas w olsztynie

  9. #109
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    "Sobol" "oszalalem" i inni piszcie do mnie na gg 5465132 nawet jak jestem niewidoczony to wam odpisze co i jak.

  10. #110
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Gramy jutro czyli w piatek o 18 tam gdzie ostatnio. Jest nas 6 i mamy jeszcze jedno wolne miejsce wiec jak ktos jest chetny to niech napisze na gadu i poda swoj numer koma to napewno przedwonie i wtlumacze gdzie gramy. Wpisowe 30zl. pozdro