Strona 11 z 162 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #101
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Domasz sprawdz PW.

  2. #102
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Na stronie jest napisane, ze można u nich wpłacić visą. Założyłem tam konto i mam tylko netellery i inne moneybookrsy.

    Jest do nich jakiś inny - szybszy, kontakt niż mailowy ?

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Visą mogą tylko Amerykańcy.

  4. #104
    Czy nas FTP mozna sie tak jak to jest na PokerStars wyrejestrowac sie z turnieju jak niemozna zagrac w tym terminie i miec tzw. TurniejoweDolary na koncie ?

    pierwszy raz tam zagralem satelite i dostalem sie do satelity FTOPS main event (100miejsc wchodzi do turnieju glownego) ale jest ona o 1 dzisiaj w nocy a o tej porze to moge byc juz baaardzooo zmeczony na imprezie a musze niestety isc (żona)

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Nie można się wyrejestrować.

  6. #106
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    8
    Mam kilka pytan:

    Rejestrujac sie przez pokersourceonline.com dostaje sie rakeback i bonusa. Jak jest z wyrobieniem tego bonusa na nl25 oraz czy walka o ten rakeback bedzie warta zachodu i przelania tam pieniedzy ? Gram 4xSH okolo 1,5k rak dziennie.

    I ogolnie jaki jest poziom na nl25?

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    śmiga wam FTP teraz ?

    tht0t- bonus kapie po 20 $ - tak jak grasz spokojnie go wyrobisz w okresie - chyba 3 miesiące

  8. #108
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    8
    Nie wiem co sie dzieje ale mam problem z depozytem przez moneybookers. Kiedy proboje wplacic kase na FTP wyskakuje mi okienko ze niby mam najpierw wplacic kase na konto moneybookers, via mbank transfer itd. chociarz mam wystarczajaco srodkow na dokonanie depozytu.

    O co chodzi ? moze ktos wie ?

  9. #109
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    tht0t nie pomoge bo nie mam pojęcia

    mam pytanie czy zrywa Wam ostatnio połączenia z FTP - kurcze miałem taka fajna rybke na moim zielonym jeziorku i z wędkarstwa już dzisiaj nici bo nie moge sie połączyć - dzisiaj w ciagu całego dnia to juz chyba ze 3 razy mi tak FTP pada.

  10. #110
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    8
    Dobra juz sobie poradzilem z tym problemem. Polaczenia narazie mi nie zerwalo ale dzisiaj jak wbilem to duzo ludzi na stolikach mialo sitout wiec pewnie zrywa.