Strona 11 z 28 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 271
  1. #101
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Zamierzalem sie nie odzywac w tym watku, ale rowniez proponuje go usunac bo z cala pewnoscia nic dobrego z niego nie wyniknie. Ci ktorych temat dotyczy znaja fakty, a reszta najlepiej jakby zajela sie soba zamiast glupimi domyslami i wypisywaniem bzdur. A jak ktos odczuwa potrzebe mieszania sie w ta sprawe to moglby swoje poglady zachowac dla siebie tak jak to napisal Widus. Pozdrawiam

  2. #102
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    . To ze w stadzie trafia sie czasem jedna czarna owca o niczym nie swiadczy. Oskrazanie wszystkich na podstawie jednej osoby jest pojsciem linia na wprost i oczernianiem srodowiska.
    Goral
    Tyle , że ta 1 osoba musi z kimś grać ,
    Chociaż , troche źle mnie zrozumiałeś , bo miałem na myśli , że jest to raczej spotykana sytuacja ( nigdy ci w to nie uwierze , że nie grałeś w ten sposób )
    A tak pozatym to cos dziwnego , że łagodzą ten temat 90% warszawiaków , którzy ( dam sobie ręke uciać ... a może i dwie ) , że mają TOTALNEGO pietra przed potencjalnymi nalotami policji na zgromadzenia pokerowe poza kasynami .

  3. #103
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez adrianos999 Zobacz posta
    A tak pozatym to cos dziwnego , że łagodzą ten temat 90% warszawiaków , którzy ( dam sobie ręke uciać ... a może i dwie ) , że mają TOTALNEGO pietra przed potencjalnymi nalotami policji na zgromadzenia pokerowe poza kasynami .
    Rany boskie ale szuje z niektórych wychodzą :/ Przeciez taka sytuacja mogła się wydarzyć wszędzie, a tu tylko warszawa to warszafka tamto. Dla nas wszystkich, polskich pokerzystów lepiej by było, jakby tej sprawy nie było i nie byłaby rozdmuchiwana, a odnosze wrażenie że dla połowy jest to dobra okazja żeby dojebać warszawie...

    A tu nie chodzi o warszawe, tylko o kolesia takiego jak my, który w jakiś, pewnie głupi, sposób się wplątał w niezłe gówno.

    Zamknąć wątek!
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 30-04-2008 o 18:07

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ale wiesz jaka to radosc powyszydzac z warszawy? pretekst nie ma znaczenia

    zamknac watek i otworzyc na plotek.pl

  5. #105
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    wtf? wy chyba macie obsesje na punkcie tego ze wszyscy najezdzaja na warszawfke

    a co do tematu to mimo wszystko milo by bylo gdyby ktos poinformowal o dalszym losie wydarzen. nikogo nie osadzam bo sprawa nie jest wyjasniona ale jesli sie wyjasni to jednak dobrze by bylo wiedziec co sie tak na prawde stalo i z kim mozna grac a kogo unikac (obojetnie czy chodzi o polaka czy o dunczyka)

  6. #106
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ehhh dzieciaki,teraz to mnie ten watek juz nawet rozbawiac zaczyna(niektore napisane komentarze).buahahhaha

  7. #107
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ale wiesz jaka to radosc powyszydzac z warszawy?
    to prawda ale jakiś powód tego jest że spora część ludzi ma negatywny stosunek do warszawy i warszawiaków ale to temat na odmienna dyskusje. Co nie zmienia faktu że jeśli ktoś się udziela w tym temacie z wyżej wymienionych pobudek to zwykłe kurewstwo.
    Wracając do tematu dyskusji:
    Ja osobiście Dusiciela znam z widzenia a nawet znam to za duże słowo nawet z nim chyba nie grałem na jednym stoliku, napisze tak wiem który to jest. Nic o nim nie wiem a w temacie danego czynu tylko tyle co jakieś pismaki naskrobali, a wiadomo jacy to dziennikarze potrafią być rzetelni (np. na podstawie artykułów o pokerze) więc nie wiem nic tak jak prawie wszyscy co się tutaj wypowiadają i wasze wypowiedzi to tylko spekulacje po huj to robicie, człowieka łatwo oczernić, odzyskać potem dobre imię prawie niemożliwe. A jeśli nawet zrobił to co jest opisane to od wydania wyroku jest sąd a nie wy. I spotka go ewentualna zasłużona kara.
    A cały temat tylko szkodzi naszemu środowisku, wiec przychylam się do prośby o wy.....
    o usuniecie go albo chociaż zamkniecie.

    P.S. Nie jestem z warszawy.
    Ostatnio edytowane przez Drauger ; 30-04-2008 o 18:34

  8. #108
    Bilson i warsaw, gdyby to sie stało np. w poznaniu , to pisał bym tak samo o
    tym mieście . Chodzi o to , że wyszła taka " ciekawa" sytuacja na światło dzienne akurat w tym mieście. Ja na to nic nie poradze , że w Wawie są najlepsze warunki do gry w pokera , gdzie też rozwija się on tam najlepiej .Niesie to ze sobą gry w " ciemnych lokalach " itp.


    To ostatni mój komentzarz bo widze ,że grupa warszawska trzyma sie mocno ... zamknijcie wątek dla świetego spokoju .

    PS. Ja Was osobiście nie obrażam więc wy też tego nie róbcie pod moim adresem

    A dodam jeszcze łagodząc sytuacje Adrianos999 VS Warszawa ( w przyszłosci mam zamiar tam sie przeprowadzić ), że jest bardzo prawdopodobne , że ten cały Duńczyk spłukał się grają np. z Dusicielem , i wpadł na ten śmieszny pomysł porwania ,aby dostać od rodziny 20K$ , aby spłacić dług , który mu się namnożył . Oby to była prawda ... Amen
    Ostatnio edytowane przez adrianos999 ; 30-04-2008 o 18:36

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    wtf? wy chyba macie obsesje na punkcie tego ze wszyscy najezdzaja na warszawfke
    .

  10. #110
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    A ja tak powiem.....
    Mają racje i warszawiacy i reszta użytkowników forum, prawda leży gdzies po środku.
    Nie można po prostu udawać ze nic sie nie stało i robić cenzure bo to tylko pogarsza sprawe. Z drugiej strony trzeba zachować umiar i obiektywizm.
    Jesteście dorosłymi ludźmi a co niektórzy zachowują się jak dzieci. Trzeba porozumienia i rzetelnej informacji dla dobra pokera w Polsce, a co widze: kłótnie jak zwykle i niewybredne docinki (taka już nasza polska natura), a sedno tematu gdzies ucieka.
    Zamykanie wątku uważam za najgorszy pomysł w tej sytuacji.
    A Warsaw to ma chyba jakiś kompleks warszawiaka, chłopie nie żal się tak że jesteś pokrzywdzony bo mieszkasz w Wawie.
    Jestem ciekawy jak zakończy się ta cała sprawa, oby to była tylko jakaś pomyłka....
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 30-04-2008 o 19:01