Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111
  1. #101
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Ja chetnie bym się wybrał, ale 28 jest koncert Celine Dion na Krakowskich błoniach i niestety nie mogę go sobie odpuścić.
    Tylko wez komplet chusteczek higienicznych jak bedziesz plakal ze wzruszenia przy piosence z Titanica...

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Wczoraj wprowadziliśmy lekkie zmiany dotyczące wpisowego na turnieje ligowe. Od następnego sezonu tj. od przyszłej środy zamiast 50+10 PLN obowiązywać będzie 55+15 PLN.

    Jako że o 50% wzrośnie całkowita pula Mastersa proponuję troszkę z niej uszczknąć i o 50% zwiększyć nagrodę za zwycięstwo w klasyfikacji sezonu z 1000 PLN do 1500 PLN.

    Gratki Ludwik za zwycięstwo w sezonie, teraz czas na Vegas.
    Powodzenia na WSOPie.

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Gratki Ludwik, nice play (mimo sockoutów) and gl in vegas baby

  4. #104
    ostatniego suckouta na lidze sprzedalem komukolwiek 7 tygodni temu.

    Oczywiscie dziekuje bardzo za pochwaly, i nie dziekuje za zyczenia (to przynosi pecha)

  5. #105
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Informacja dla zainteresowanych: jednak nie uda nam się zebrać wszystkich uczestników mastersa w tym tygodniu (w sobotę również). Tak więc odkładamy ten turniej przynajmniej do drugiej połowy lipca. Wtedy spróbujemy zsynchronizować się ponownie.

    PS. Ludwik obadaj PW jak możesz.

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Gratulacje Ludwik świetny sezon zwieńczony zwycięstwem ...
    Powodzenia w Vegas

  7. #107
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    graty ludwik.
    powodzenia

  8. #108
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Graty Josek i powodzenia w Las Vegas, no i gratulacje dla Mariana w koncu sie zalapal do Mastersa.

    Ps: co do propozycjii Sapiego popieram, a nawet przebijam do 2000 za zwyciestwo w Lidze, poniewaz znacznie trudniej wygrac Lige niz Mastersa.

    Mozna tez nie znajac kwoty do podzialu przyjac ze zwyciezca Ligii bierze 1/3 a o 2/3 bedzie walka w Mastersie.

    Mozna tez podzielic po polowie na Lige i Mastersa ale wtedy powinny byc 3 miejsca w lidze premiowane. ( prawdopodobnie uzbiera sie ok 7k wiec podzial za Lige bylby
    1-2k 2-1k 3-0.5k a o reszte bylaby walka w Mastersie)

  9. #109
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    ostatniego suckouta na lidze sprzedalem komukolwiek 7 tygodni temu.

    Oczywiscie dziekuje bardzo za pochwaly, i nie dziekuje za zyczenia (to przynosi pecha)
    Tak pamietam, jak złamałeś mi te AA dobierając runner runner flush... :P

    Graty za zwycięstwo i GL in Vegas. jak dasz rade to wrzucaj jakąś relację.

  10. #110
    to byl wlasnie ten ostatni.

    relacje postaram sie wrzucac, mam nadzieje ze jak najdluzej

    @Marian: priva widzialem juz o 5 rano, ale wolalem nie dzwonic

    Jeszcze raz wszystkim dziekuje za gratulacje i nikomu nie dziekuje za powodzenia

    Nw koniec oczywiscie chcialem pogratulowac Herq'owi, za rownie swietny sezon i za swietna postawe (nie chodzi mi tu o kregoslup czy cos ) Gdybym nie zlapal seta na turnie, to Ty bylbys zwyciezca. Wolalbym remis, bo bylby bardziej sprawiedliwy


    Pozdrawiam wszystkich i radze zrobic sobie duza przewage w 3 pierwszych turniejach nastepnego sezonu