Strona 11 z 33 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 329
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    spokojnie eliminacje do Euro tez sie zle zaczely wiec bez paniki

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ej spoko mogły się źle zacząć, ale sorry... co to za gra. Sam błaszczykowski meczu nie wygra. Jak zobaczyłem skład to pomyślałem, że chyba LEO zapomniał, że to już nie sparing do testowania.

    Pierwsze minuty obiecujące, a później dno i kilometr mułu.

    BTW czemu nie można takich meczów grać normalnie o 20 czy 21, przecież w taki dzień jak wczoraj to jest tragedia.

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    co za gra, co to za zmiany i zero ryzyka. na upartego mysli ze drewniaki beda mu mecze wygrywac? leo to cykor, kilka dni przed meczem mowil ze jesli brozek nie zagra to wystawi r.lewandowskiego... i co? malolat ma nieprzecietny talent, jest w gazie i powinien grac, a wychodzi skrzydlowy herthy w ataku, a potem pareire zmienia saganowski. w ogole szkoda slow i nerwow, juz franz smuda ma duzo wieksze jaja, nie mowiac o henryku k.

    leo won! to powinno bylo nastapic po ME08, a teraz efekt bedzie taki, ze jak znow ktos nie zacznie seryjnie strzelac bramek, to zakonczymy eliminacje na 3-4 miejscu.

  4. #104
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    dokładnie w poprzednich eliminacjach do ME mieliśmy sporo szczęścia i fenomenalnego Smolarka. Teraz takim fenomenem mógłby być lewandowski, który robi niezłą karierę i widać, że ma do tego dryg.

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Teraz takim fenomenem mógłby być lewandowski, który robi niezłą karierę i widać, że ma do tego dryg.
    Ł O T ??????????

  6. #106
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jak dla mnie to naszej piłce nic nie chyba nie pomoże. Przyszedł Leo, mieli sie uczyć nowej gry, presingu, nie odpuszczania, może lepszego ataku pozycyjnego, z czasem powinno było być lepiej. Już z Portugalią było super i... wszystko wróciło do pt wyjścia Gdyby taką formę jak wtedy z Portugalią, utrzymali... Leo popełnia trochę błędów ale gdy przyjdzie inny zwłaszcza Polski trener to myślicie że co będzie? Lech teraz dobrze gra ale nie ma słabszych meczy? A ile Smuda już tam jest, i o ile Lech grał od jakiegoś czasu w miarę dobrze to rewelacji nie ma. A każdy trener ma lepsze i gorsze okresy w swojej karierze. Kiedyś mówiło sie że Wdowczyk jest dobry, sezon później legia grała do dupy i go zwolnili. Smuda - też różnie drużyny sobie radziły gdy był trenerem. Kasperczak - Wisła dobrze grała ale np teraz trenował Senegal i wywalili go bo nic nie zdziałał. Lenczyk - przez jeden sezon Bełchatów błysnął i koniec. Mówi się że dobry jest Skorża - będzie podobnie, przez jakiś czas Wisła będzie dobrze grać, potem przyjdzie gorszy okres, może go zwolnią.

    IMO
    Pomijając super trenerów jak Mourinio (nie wiem czy tak się to pisze) czy Hiddink to w przyp. innych szkoleniowców Polska raz będzie grać lepiej, raz gorzej ale szczyt to dobra gra w eliminacjach. W nast. mistrzostwach jeśli zagramy to obstawiam u buków (jeśli będzie dobry kurs) że nie wyjdziemy z grupy a dobry kurs spokojnie może być. Np w 2006r. taki był bo wg buków i nie tylko to my byliśmy faworytem do drugiego miejsca w grupie.
    Co do reprezentacji to zawsze byłem optymistą nie zgadzałem sie z takimi co mówili jak ja teraz i marudzili Ale po tych mistrzostwach ja też straciłem nadzieję że Polska na jakimś turnieju może odegrać jakąś większą rolę.

  7. #107
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Racja. Zmiana selekcjonera byłaby w dużej mierze kosmetyką. To już było powtarzane do znudzenia, ale jeśli chcemy mieć reprezentację z prawdziwego zdarzenia, powinniśmy inwestować w szkolenie młodzieży (i przestać katować dzieci na wuefie durną siatkówką - niech w nogę pograją lepiej ) i wreszcie oczyścić ligę z korupcji, żeby piłkarze mieli dobrą motywację do gry na najwyższym poziomie (bo po co się starać, skoro wszystkie mecze i tak ustawione?). Jeśli to się uda, to za paręnaście lat może będziemy wreszcie mieli dobrą kadrę i wtedy będziemy sobie mogli przebierać w trenerach jak któremuś się nie uda zdobyć mistrzostwa Europy

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Trzeba byc ograniczonym umysłowo,zeby co chwile krzyczec zegnaj Leo,Leo won,albo po prostu nie miec zielonego pojecia o pilce(i tak w gownej mierze jest)czego ci krzykacze oczekuja,Polska pilka to dno,nie ma wogole szkolek,bazy dla mlodych zawodnikow,nie ma stadionow,kibice non stop robia jakies jazdy,wszedzie obecna korupcja,liga polska jest na zenujacy poziomie,zadna druzyna od lat nie potrafi wejsc do LM,w PUEFA czesto odpadaja z druzynami z rumunii,bialorusi,litwy,Intertoto to samo,a zawodnicy grajacy zagranica maja problemy z gra w podstawowym skladzie w slabych ligach i w przecietnych zespolach,wiec kurwa pytam sie na jakiej podstawie oczekuje sie od LEO wielkich sukcesow,a i tak to co osiagnol w EL ME to mogl tylko jego geniusz,Polska reprezentacja jest druzyna ktora nie bedzie grała na stalym wysokim poziomie dopoki ten cały bajzej sie nie zmieni,moze miec jedorazowe wypadkowe wzniesienia,ale nie majac podstaw nigdy nie wzniesie sie na wysoki poziom na stale,to tak jak by powiedziec graczowi z NL5 zeby zaczol grac na NL200,przez parenascie rozdan moze miec dodatnie winrate i wygra pare potow,ale jest pewne ze bez podstaw nie uda mu sie tego utzymac na stale,wiec koniec koncem zmienic trzeba,ale wszysko oprocz trener,ktory i tak wycisnol max z tego gowna i nikt inny wiecej nie zrobi,dopoki sie to nie zmieni

  9. #109
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Do tego co mówisz bym dorzucił mentalność naszych zawodników - to też trzeba zmienić Żeby sie im chciało grać jak Turkom, Ruskom, Trinidadowi i Tobago, Wybrzeżu Kości Słoniowej itp.

  10. #110
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Do tego co mówisz bym dorzucił mentalność naszych zawodników - to też trzeba zmienić Żeby sie im chciało grać jak Turkom, Ruskom, Trinidadowi i Tobago, Wybrzeżu Kości Słoniowej itp.
    A nie od tego jest selekcjoner, żeby motywować zawodników do gry ?
    Zawsze wydawało mi się, że selekcjoner ma dwa główne zadania do wykonania. Taktyka i motywacja, bo macie rację, partaczy grać nie nauczy.
    Niestety nasz boski Leo nie daje sobie rady, ani z motywacją, ani z taktyką. Dlaczego taki Cypr może grać pięknie ? Ma gwiazdy światowego futbolu ? Dlaczego Litwa ogrywa Rumunów w Bukareszcie aż 3:0? Występuję u nich 4 ronaldiniów, 3 zidanów i 5 bufonów ? Gówno, grają tam tacy sami partacze jakich i my mamy, a jednak im wychodzi, a nam nie bo nie gramy taktycznie pod rywali (3 obrońców z Ukrainą i jeden napastnik ze Słowenią, że o Golańskim nie ME nie wspomnę). To są szkolne wręcz błędy. Zawodnicy są tak umotywowani, że niektórzy muszą się najebać po meczu, a inni rezygnują z gry w kadrze u Leosia.

    Co się dzieje z gwiazdami takimi jak pierwsza grupa (tu dało się zarobić) - Kokoszka, Matusiak, a co z tymi na których chyba nie uda się zarobić ( Zachorski, Pazdan ??? Skąd nagle w reprezentacji pojawia się Kowalczyk ? Dlaczego dopiero w przerwie ze Słowenią dowiaduję się, że w tym meczu gra Murawski ?

    Całe szczęście, teraz będzie wtopa z Czechami i remis ze Słowacją co pozwoli Henremu zacząć budować drużynę na E2012. Chociaż teraz mamy tak żenująco słabą grupę, że może te pierwsze 4 mecze nie będą miały wpływu na nasz wyjazd do RPA.