Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 134
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1
    Witam Panowie Mike z tej strony (niektórzy pewnie pamiętają ) Jak tam wciąż gracie??? Będę musiał tez wpaść i popykać
    A jak tam kadra-Sexowny Misiaczek aka Ćwiara pojawia sie czy też zniknął ? Pozdrowionka (szczególnie dla Ambienta)

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Czesc!To ze dwa lata mineło juz jak zniknales.Hehe.Jak widzisz ciągle gramy jeszcze.Jak zapewne widziałeś w niedzielę gramy turniej finałowy, a w piatek prawdopodobnie casha.Dam znac na forum jak cos bedzie w ten piatek.

    Pozdrowienia
    p.s.
    Cwiara tez gdzies przepadł.

  3. #103
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Jak mozna nie pamietac slynnego Mike.Dawaj bracie do stolu starczy siedzenia przy kobiecie.

  4. #104
    tez korzystam z bufetu

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    przeciez ambient napisal zeby wpisali sie ludzie ktorzy NIE CHCA bufetu ;P to po grzyba teraz wszyscy sie deklaruja ze chca? ;]

  6. #106
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Mateusz ja to zapoczatkowalem a tylko dlatego,zeby moja kobita nie gryzla scian.

  7. #107
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    a pozniej juz polecialo.

  8. #108
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    22
    Odnosnie bufetu, ja poproszę jakąś fajną bufetową

  9. #109
    Witam
    na początku chciałbym przeprosić za brak odzewu spowodowany chorobą. Jeszcze dziś skontaktuje się z Colo aby obmówić cała sprawe i wyjasnic wszystkie sprawy dotyczace zaleglosci Next wobec graczy. Mysle ze w ciagu tygodnia wszyscy zwyciezcy poszczegolnych kolejek otrzymaja swoje zalegle wynagrodzenia na konta w Next. Oczywiscie wiaze sie to z jednym warunkiem( wyrobieniem 100 punktow na Next). Jeszcze raz przepraszam za zaistniala sytuacje.

    Powodzenia
    Tomek

  10. #110
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Gutek czy musi byc z duzym biustem?