Strona 11 z 40 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 397
  1. #101
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    jak długo idzie wypłata kasy na neteller??

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Po zdeponowaniu pieniedzy 2 maja wysłano do mnie pakiet startowy.Przynajmniej tak poinformował mnie support i4poker,gdyż jak do tej pory takowego nie otrzymałem.Byłem na poczcie -zbyli mnie mówiąc,że tylko nadawca moze reklamować przesyłkę.Dzisiaj znowu rozmawiałem z waszymsupportem i obiecano mi wyslac poraz kolejny pakiet startowy.Tylko co z tego jeśli pakiet ten jest wysyłany listem zwykłym,a skurwiele z poczty mają tendencję do podpierdalania tych przesyłek

  3. #103
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    Bardzo przyjemny PR wieczorkiem zobaczylem ten temat i sie odrazu zarejestrowalem jeszcze zdazylem na freerolla o 20:15 pare godzin i czwarte miejsce ugrałem 8 ojro wpadlo, jednoczesnie gralem w tym co jest o 22:15 z braku sil slaba pozycja 24 i ledwo co zalapalem sie na 1 ojro. Ogolnie mila atmosfera tylko raz mi sie nie wiem czego wylaczyl stol no ale szybciutko powrocilem do gry. Soft jest prosty ale mi przypadl do gustu

  4. #104
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Ten pakiet wysyłacie po zrobieniu depozytu,czy od momentu depozytu musi minąc 15 dni?

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Deus19
    pakiet ten jest wysyłany listem zwykłym,a skurwiele z poczty mają tendencję do podpierdalania tych przesyłek

    ale nie maja jak po dostajesz awizo i odbierasz na poczcie a nie masz wrzucane do skrzynkli

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez DiggeR
    Konto aktywowałem, dane sprawdziłem przed chwilą i wszystko w porządku. Moje konto na i4poker to diggerkor.
    napisz do supportu support@i4poker.com albo zadzwon na bezpłatna, polskojezyczna infolinie: 00 800 800 77 888


    Cytat Zamieszczone przez Thomas
    jak długo idzie wypłata kasy na neteller??
    standardowo kilka dni, zalezy od paru czynnikow, ale napewno nie idzie dlugo


    Cytat Zamieszczone przez Quintana
    Ten pakiet wysyłacie po zrobieniu depozytu,czy od momentu depozytu musi minąc 15 dni?
    wszystko opisane masz ladnie na stronce www.i4poker.com w zakladce Promocje - Bezplatny pakiet startowy... Tak apropos: skad wziales te 15 dni?

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Cytat Zamieszczone przez Quintana
    Ten pakiet wysyłacie po zrobieniu depozytu,czy od momentu depozytu musi minąc 15 dni?
    wszystko opisane masz ladnie na stronce www.i4poker.com w zakladce Promocje - Bezplatny pakiet startowy... Tak apropos: skad wziales te 15 dni?
    Chyba z Bonusu Powitalnego. Mogło sie pomieszac koledze. Tyle do czytania na Waszej stronie jest przeciez ciekwach zakładek. Trzeba czytać od deski do deski aby się w tym nie pogubić ... :twisted:

  8. #108
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    No rzeczywiscie pomotałem troche,ale od momentu depozytu zrobionego przeze mnie minęło juz 10 dni i jakos zadna przesyłka do mnie nie dotarła.

  9. #109
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    mam takie pytanko ktore mnie nurtuje, jak sie zdobywa te punkty VIP jakos nie moge zalapac ? jakies rozdania na wyzszych stolach czy co ? mam 19 i nie wiem za co hehe

  10. #110
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Właśnie zastanawiałem się nad depozytem i czytałem stronkę o bonusie powitalnym a tam widzę:

    W kwietniu proponujemy graczom i4poker.com trzy bonusy powitalne do wyboru. Przejrzyj naszą ofertę bonusową i wybierz tę premię, która najlepiej zaspokaja Twoje potrzeby.
    Myślę sobie, pewnie brak aktualizacji polskiej wersji. Patrzę na angielską a tam:

    In April, i4poker.com players have the opportunity to choose from one of three Welcome Bonuses. Look through our bonus offers and select the bonus that satisfies your needs the best.
    Przydałaby się jakaś aktualizacja dotycząca maja.

    Sting