Strona 11 z 39 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 389
  1. #101
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    na konta niektórych naszych ligowych graczy wpadły wczoraj tickety na turnieje od naszego sponsora. postanowiłem dzis przetestować ticket za 20+2$ i proszę bardzo:



    fajny ten nasz sponsor

  2. #102
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    NO Prosze kto gra ten wygrywa
    widze żę sie wszyscy rozgadali... co do spółdzielni w totka to troche zębów na totku straciłem-mam swojej własnej roboty program do gry w ML z bazą wszystkich wyników i około 2000systemów wykresy analizy itp Proponował bym raz na miesiąc posłać jakiś duzy systemik i ewentualne wygrane przeznaczyc na FREEROLE w lidze wrocławskiej
    UWAGA: Odkąd poznałem pokerka w totka przestałem grac a od czasu jak podrożał nie puściłem żadnego zakładu !!!

  3. #103
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    analizy... systemy... tylko mnie to bawi że ktoś z tego korzysta i łudzi się że to mu pomoże w wygranej.... żaden system nie zwiększa szans nawet o 0,0000000000000000001%

  4. #104
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    tu sie z toba nie zgodze jest to czyste prawdopodobienstwo ktore rzadzi sie swoimi prawami i w dlugim terminie zostaja one spelnione

  5. #105
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    gratki dla kleo za wygranie turnieju!!!! dla mnie był to turniej pelen emocji. najpierw wywaliłem kameleona i jego AA z drawem to strita - sorka. potem spasłem się do ok 10k by wsio roztrwonic (sprawdzilem all ina mocia majac 65 a flop 864 , mociu miał AK i na river A) po tym rozdaniu zostało mi 700 i zrobiłem 5 all inów z rzędu by wrócić do gry z ok 7k farcik był - zabrakło go w końcówce jak graliśmy w trójkę ja miałem ok 27k czyli połowę żetonów i moje QQ nie utrzymało się vs KW a za chwile moje A10 padło przed K9 i odpadłem. fajne rozdanko miałem z milo na final table który sprawdzil mojego all ina mając K7s kier vs moje 44 flop 542 w tym dwa kiery ... wooow... turn damka kier i milo zlapał flusha a na river..... 5 i mam fulla...
    dla mnie super turniej adrenaliny cała masa
    jeszcze raz gratki dla kleo i rexa i dzięki za emocje na final table.

    chciałbym też bardzo podziękować Agnieszce za ufundowanie nagród dla zwycięzców df i tm zeszłego sezonu.
    śliczne dzbano-butelki pomalowane w karty a w środku winko mam nadzieję, że arczi i kejarg dadzą nam spróbować

    zapraszam więcej sponsorów by Was zachęcić stawiam piwko dla tego co wylosuje za tydzień 7pik

    aha nagroda specjalna dla najlepszego gracza miesiąca trafiła w moje godne ręce zaopiekuję się nią należycie




    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 25-01-2007 o 05:09

  6. #106
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez vincent83 Zobacz posta
    tu sie z toba nie zgodze jest to czyste prawdopodobienstwo ktore rzadzi sie swoimi prawami i w dlugim terminie zostaja one spelnione
    w długim terminie..... zgoda.... tylko w jak długim??? bilion losowań???
    a w ilu losowaniach w swoim życiu masz szansą wziąść udział??? 10k??? 30k?? nawet niech bedzie 100k to i tak jest to tak krótka próba że te wszystkie systemy można sobie wsadzić w ...

  7. #107
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    musze was zmartwic liczac srody i soboty jako duzy lotek wiecej niz 5,300 losowani nie zobaczycie

  8. #108
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    tak, ale wziąłem pod uwagę że do każdego losowania kupujesz kilka zakładów.... tak by się vinc nie czepiał że małą próbę wziąłem

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    A co powiecie na to

    TOTOLOTEK około 50% kwoty na wygrane
    LIGA WROCŁAWSKA około 101% kwoty na wygrane

    pozdrawiam

  10. #110
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja to z ligi wrocławskiej mam nawet większą stope zwrotu niż 101%