Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 129
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Większość graczy i tak by to zaczeła obchodzić
    Byc moze, ale kazdy mialby wybor

  2. #102
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Levyy
    Góral, jakby przy zarobkach, które wymieniłeś podatek wynosił nieco ponad 20% to byłbym bardzo szczęsliwy!!! Niestety obecnie w Polsce różnica między zarobkami netto i brutto wynosi ponad 35% (znam z autopsji).
    No tak, ale na ta roznice sklada sie podatek i ZUS, 20 pare + kilkanascie procent. Wszystko sie zgadza.

    Natomiast ja mowie o samym podatku PIT, 19% do 35k, 30% od 35k do 70k i 40% ponad 100k, to wychodzi (wlasnei policzylem przy powyzszych zalozeniach) 29 procent od 100k.

    Goral

  3. #103
    Ja przynajmniej moge sobie taka sytuacje wyobrazic w przciwienstwie do Ciebie.
    Racja ja nie mogę sobie tego wyobrazić ale ty mozesz to zrealizować i to duża róznica :P

    Pobieranie podatku z grania w pokera jest na dzien dzisiejszy nie wykonalna. Chyba, że kazdy bank zglasza by wszystkie przelewy od firm hazardowych i bukmacherskich. Tylko w takim przypadku to są koszty większe niż zysk z tych kilkuset graczy.

    Zresztą temat był poruszany na wielu forach i nie spotkał się z uznaniem.

    Goral pomyśl o wszystkich a nie tylko o tych co maja dużo zysków z tego.

    Gracz zarabiajacy 10,000 pln na miech moze podejsc do tego inaczej niż ten co zarabia 1000 pln



    A jednocześnie, na każdym kroku udowadniasz, że prawda jest zupełnie inna
    Udowadniam tylko taką prawde jaka w rzeczywistości jest. Wnoszą czy nie wnoszą to róznie można ocenić tak samo mogę powiedzieć o twoich postach, że nic nie wnoszą. Jak sądzisz inaczej to udowodnij to, że twoje posty wniosły wiele do pokera.

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Rozmawiałem dzisiaj z kolegą z klasy, który gra na necie i rozmowa zeszła na plan legalności. I kolega powiedział mi bardzo ciekawą rzecz.

    Otóż, jego mama poszła do księgowej, aby dowiedzieć się co i jak z tym pokerem. Księgowa powiedziała jej, że poker w internecie nie jest nielegalny, ale nieokreślony pod względem legalności. W Polsce ma zostać wprowadzony podwójny podatek (od wygranych zza granicy czy jakoś tak). Pierwsza część podatku, który płacimy za granicą, to rake pobierany przez pokerroomy. Następnie należałoby na koniec roku wysłać mail do room'u z prośbą o wykaz wszystkich wypłat z całego roku. Z tym trzeba jeszcze iść do urzędu i wypełnić PIT-y. Tak podobno można i nie ma w tym nic nielegalnego.
    Jeszcze jedno - nie można przekroczyć jednorazowo progu 9000zł (chodzi o coś z darowiznami, ale już dokładnie nie pamiętam).

    Pewnie wypisuję głupoty, ale zawsze warto zapytać, co o tym sądzicie.

  5. #105
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Ja sadze, ze rozmowa zeszla na boczny tor.

    To jak? Kto nastepny do Vegas? Chce pokibicowac co najmniej kilkuosobowej ekipie z forum

  6. #106
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Panowie skończcie dyskusję na temat informowania o wygranych innych graczy. Regulamin forum określa to jasno i proszę go stosować. Jeżeli Pawelrad chcesz promować pokera w Polsce dzięki temu graczowi nawet nie próbując się z nim skontaktować i spytać o zdanie to proszę rób to na swojej stronie.

    A co do podatków to już jest taki temat na forum i proszę tam kontynuować dyskusję. I radzę pomijać słowa typu idiota a skupić się na argumentach.
    bravo Kirek....
    sukces ma wielu ojców... już się jeden znalazł co by chciał na czyiś (jeju- tak to sie pisze? plecach robić promocję pokera...

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    chyba każdy oprócz ciebie, bo przed wyedytowaniem poprzednich postów pytałeś się do jakiego turnieju się dostał... nie mówiąc już o tym że z jednego gracza zrobiłeś dwóch...
    co ty zmyślasz??
    kiedy sie pytałem do jakiego turnieju sie dostał??
    cos ci sie chyba pomylilo :wink:

    a zrobilem z jednego dwoch bo kojarzylo mi sie ze ten pierszy był z jakiegos turnieju za 165$ i gdy zobaczylem screena z wpisowym 615$ to myslalem ze to druga osoba. Tu przyznaje sie ze sie pomylilem

  8. #108
    Ja sadze, ze rozmowa zeszla na boczny tor.

    To jak? Kto nastepny do Vegas? Chce pokibicowac co najmniej kilkuosobowej ekipie z forum
    Tak rozmowa zeszła na boczny tor bo powstał problem odnosnie kibicowaniu graczowi na WSOP

    Nastepny grcz to xxxx a nastepny to tez napreno xxx kibicowac im już mozna :P

  9. #109
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Nie przekonuje mnie argument, ze jak wygram w pokera 100k klikajac na loozie myszka to mam byc chytry i trzymac nielegalne pieniadze w szufladzie tylko dlatego zeby nie zaplacic tego podatku.
    Ja pokusze sie o smiala teorie. Kazdy wygrywajacy pokerzysta on-line przyczynia sie (w jakims tam stopniu) do wzrostu gospodarczego!
    Otóż głównie wygrywamy z graczami z inncyh krajów. Kiedy uda mi się wygrać 100$, to jest to nie inaczej a trasfer kapitału zza granicy. ( A jak wszyscy wiemy albo nie, nasz kraj cierpi na braki kapitału).

    Nie jest tez prawda, ze nie placimy zadnych podatkow. Płacimy np. podatki pośrednie (np. że za te 100$ kupie benzyne do samochodu, państwo pobierze akcyze. Normalnie by jej nie pobralo, bo bym go kupil).

    W ogole mysle ze caly ten temat jest przesadzony. W Polsce nie ma graczy ( a jak sa to pojedyncze przypadki), ktorzy zarabiali by na pokerze nie wiadomo ile.
    Wygrane wiekszosci gracze wahaja sie w okolicach kilkudziesieciu-kilkuset zlotych i mysle ze nie co w tym temacie robic afery.

    Wiem ze to tem o satelitkach do WSOP, wiec konczac w temacie, dzis moze znowu zagram. :twisted:
    Ostatnio gralem przy stoliku z ELKY (gral jednoczesnie jeszcze 2 stoliki i 3 inne turnieje...)

    Pozdro

  10. #110
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    nice !! zgadzam sie :lol: