Strona 11 z 111 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1103
  1. #101
    no Adebayor w city juz jest, ale nie zgodzilbym sie ze city 6-7. Teraz biora sie za kupowanie obroncow wiec mysle ze moga coraz slabszy Arsenal wypchnac... chociaz jeszcze moim czarnym koniem Spursi sa

  2. #102
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Man. City dysponuje obecnie 7 napastnikami: Adebayor, Tevez, Santa Cruz,Bellamy,Mwaruwari, Caicedo no i oczywiście Robinho. Do tego dochodzą ofensywni pomocnicy jak: Wright-Phillips, Elano, Bożinow i Ireland.

    No Robinho mozna do tych pomocnikow zaliczyc ale powiedzcie mi jaka taktyka oni chca grac? 4-2-4?

    Chociaz w ataku bedzie Adebayor i Santa Cruz na zmiany z Bellamy
    Tevez taki cofniety napastnik
    Skrzydła Wright-phillips i robinho i elano środek :P

  3. #103
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Wszystko wskazuje na to, że City zajmie miejsce Arsenalu w "wielkiej czwórce"

    W tym sezonie raczej nie powalczy o mistrza, bo drużyna będzie niezgrana, ale w kolejnym trio CFC/MU/LFC będzie już poważnie zagrożone

  4. #104
    Mwaruwari na bank odejdzie, Caicedo to kompletnie nieporozumienie (nie reprezentuje w ogole poziomu Premiership), Bojinova mecza kontuzje i tez do wystrzalu jest, pozatym nei sprawdzil sie w Premiership... a szkoda bo niezly z niego talencik byl jak jeszcze we Wloszech brameczki siekal. Na dobra sprawe City ma 4 napadziorow wlasnie - Ade, Santa Cruz, Tevez i Bellamy. Robinho z SWP na bank skrzydla zajma. Bellamy bedzie typowym jokerem i wybor skladu bedzie opieral sie na 3 napadziorach z ktorych 2 chce grac 90 minut moim zdaniem igraja z ogniem, no ale mysle zarobki wyrownuja im ambicje

    Ireland i Barry troche sie nabiegaja w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez ginus20 ; 20-07-2009 o 21:32

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Terry raczej nie przejdzie Etoo jeszcze nie wiadomo moze dojdzie do City
    Mancini podobno jeszcze z interu
    W.Bridge tez dobra druzyna bedzie

  6. #106
    Mancini, a nie Maicon ?

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Oczywiscie chodzilo mi o mancini z romy :P

  8. #108
    ale mieszasz Mancini rok temu przeszedl z Romy do Interu...

  9. #109
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Niestety Adebayor sprzedany. Będzie go brakowało choć muszę przyznać że z podstawowych graczy jego akurat najmniej mi żal. W zeszłym sezonie Wenger w meczach wyjazdowych lubił ustawiać drużynę na jednego (Adebayora) napastnika. Może i to się sprawdzało ale mnie to strasznie nie leżało. Dodatkowo wierzę że Eduardo jeżeli wszystko będzie w porządku ze zdrowiem to będzie tworzył ekstra duet z Van Persim.

    Natomiast co do wieści z obozu przygotowawczego to kurcze jeszcze wczoraj miałem banana na gębie czytając o powrocie Rosickiego a tu dzisiaj kubeł zimnej wody: Nasri złamał nogę

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez ginus20 Zobacz posta
    ale mieszasz Mancini rok temu przeszedl z Romy do Interu...
    To Ty mi pomieszales xD
    dobrze na poczatku powiedzialem xD Mancini z interu i juz