Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 142
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    fanatikos,ale za gre we freerollach nie płacisz prowizji,a po zatym zjednoczmy sie no more pokerstars

  2. #102
    fanatikos, walczyłeś w turnieju o iPhone 8GB, dostałeś iPhone 8GB, jak dla mnie wszystko jest ok, Leman dostał 16GB bowiem akurat taki był dostępny a on był w kolejce przed Tobą. Nie chcemy, żeby klienci czekali zbyt długo, niestety z powodu wejścia nowej generacji 3G są problemy z dostępnością sprzętu.

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez fanatikos Zobacz posta
    No more pokerstars!
    No more fanatikos.
    Skończ bredzić bo jeszcze jakieś LOTy wygrasz :P

  4. #104
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    26
    Maciek nie ważne,cytuje waszego maila "przepraszamy za opóźnienie ale chcieliśmy Ci dostarczyć iphona najnowszej generacji" koniec cytatu.
    Twoja odpowiedź na moje pytanie czy będzie wtyczka europejska czy USA "będzie wtyczka europejska" jest USA.
    Tak jest wygrałem turniej,w którym nagroda był iphone 8gb i taki dostałem,taki też powinni dostać inni gracze a nie 16gb,ale nieważne skoro uważasz,że nic się nie stało,ja sprawe uważam za zakończoną.
    Mam tylko nadzieje,że innych graczy nie potraktujecie jak mnie.

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przesadzasz trochę. Wygrałeś iphone całkowicie za darmo, nie ryzykując przy tym ani złotówki, a ciągle masz jakieś pretensje i wybrzydzasz, jak nie na to, to na tamto. W opisie turnieju jest iPhone 8GB i taki też dostałeś, więc w czym rzecz? To, że komuś się poszczęściło i dostał lepszy? Nie udowadniaj prawdziwości stereotypu o zazdrosnym i zawistnym Polaku...
    A jeśli chodzi o szybkość dostarczenia przesyłki, to potraktuj to jak darmowy trening pokerowy, bo cierpliwość niestety w tej grze jest cechą absolutnie konieczną

  6. #106
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, czyli jedyny problem jest taki ze dostales iphone'a takiego jakiego miales dostac, ale ktos dostal lepszego, a nie powinien ?

    Przypomnial mi sie dowcip, teleturniej dla Polaków, prezenter mówi, uwaga, główną nagrodą w naszym turnieju jest to, że Pana sąsiad nie wygra miliona dolarów
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 22-07-2008 o 12:08

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    ciekawe jak ty bys dostal 16gb a ktos inny 8gb to tez bys sie zalil? moze nawet bys odeslal by byc w zgodzie ze swoim "sumieniem"


    n/c

  8. #108
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    Uwazam ze to skandal. Fanatikos w ramach rekompensaty powinien byc niezwlocznie wlaczony do teamu Pokerstars Pro! Nie dosc ze go bezczelnie oszukaliscie to jeszcze probujecie mu wmowic ze nie ma racji. Poza tym zasluzyl sobie na czlonkowstwo w teamie - czy Goral wygral kiedykolwiek freerolla na PS? Zadam odpowiedzi! Czy wygral? Skandal! Zenada!

    A tak na powanie - juz dawno pisalem, nie tylko ja zreszta ze do iXi powinno byc wpisowe - wystarczy 1$ - wyelimiujemy w ten sposob ludzi pokroju fanatikosa ktory nawet jakby dostal 16 gb to by narzekal ze kolor nie taki, paczka przyszla 0,5 dnia za pozno, kurier byl niemily i liczyl ze dostanie jeszcze w prezencie czapeczke albo berecik z antenka...

  9. #109
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    fanatikos po pierwsze to przestan narzekac bo rzeczywiscie dostales nagrode taka o jaka walczyles, nie gorsza. A to ze komus innemu akurat trafil sie troche lepszy iphone to tylko on powinien sie cieszyc a nie ty wkurzac. A po drugie to pisze sie "szukacie ich po kątach" a nie "szukacie ich po kontach" i "odstąpić osobom kompetentnym" a nie "odstąpić osobą kompetentnym". Sorki za lekkie czepianie sie ale az razilo w oczy przy czytaniu twojego posta. Pozdrawiam i zycze wiele pozytku z darmowego iphone'a

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Pozdrawiam i zycze wiele pozytku z darmowego iphone'a
    A ja szczerze bezinteresownie zycze żeby mu pierwszego dnia ukradli, w końcu czemu on może mieć iPhona 8GB skoro ja nie mam w ogóle
    Ostatnio edytowane przez indy ; 22-07-2008 o 12:56